Аннуитет• 28 февраля 2015
Коли можна купатися після вітрянки?
Дівчата, підскажіть?
Интеллектуальные оладьи• 28 февраля 2015
я мыла после того, как спала температура, но хозяйственным мылом
Аннуитет
• 28 февраля 2015
А мені всі кругом радять, що ні-ні під час вітрянки. От не знаю, коли можна. Може є хтось, що не купав під час вітрянки? коли почали?
буреЛОМКА• 28 февраля 2015
коли ’не в моготу’ Мої хворіли літом купала кожного дня, бо в жару було нестерпно Хворіли так само по часу як і інші з садочка
Удачная• 28 февраля 2015
и во время болезни тоже можно купаться. сделайте ребёнку ванную с травкой
буреЛОМКА• 28 февраля 2015
після купання намазувала деситином Зараз не знаю чи є він в аптеках І ніякої зеленки
Удачная• 28 февраля 2015
Ответ дляКы-ы-ы-ця
я детей купала и во время болезни...
я поддерживаю!!!!
Аннуитет
• 28 февраля 2015
Ответ дляУдачная
я поддерживаю!!!!
Ок. То можна з чередою зараз покупатися? А яого мене так нажахали, що нівякому разі не купати?
Коварная Зая• 28 февраля 2015
Купала весь период высыпаний, по 5 р в день - содовая ванна, ополоснуть ребенка и промокнуть чистой пеленкой/простынкой
Аннуитет
• 28 февраля 2015
Тоді чого ми мучалися?? Не розумію, які підстави були кричати мені, що неможна купатися?
Кы-ы-ы-ця• 28 февраля 2015
Ответ дляАннуитет
совок
Кы-ы-ы-ця• 28 февраля 2015
Ответ дляАннуитет
совок- не оскорбление (а то ещё не так поймёте)