СКИБИДЫШь• 28 февраля 2015
Я їду мозгами. Малому 4 роки, він не може запам"ятати як його звати і скільки
йому років.
Мені хочеться його роздерти. Він пам"ятає як звати маму, тата, бабусь, дідусів, виховательку, але як його звати, то просто вища математика, бл*. А мені в свдочку щось кажуть про віршики його вчити, а я елементарного добитись не можу(((((
Вже до істерики довів мене і сам реве.
Хочу здохнути(
Вже до істерики довів мене і сам реве.
Хочу здохнути(
СКИБИДЫШь
• 01 марта 2015
Ответ дляПишущаяся
Автор, Вы сейчас занимаетесь????? У меня речевой ребёнок, сейчас 5 лет. Я 2,5 года жила логопедами и дефектологами и вытянута. Таких приколов не было в 4, хотя диагноз был сложный. И ещё сходите ещё. Я к не одному ходила. И постоянно! занимались.
2 місяці не займаємось, намагаємось в садок ходити, але він поки постійно хворіє. Хочу щоб хоч там трішки якось ввійти в ритм і відновити заняття з логопедом.
СКИБИДЫШь
• 01 марта 2015
Ответ дляВеселуха Муха
Ну это развитие 1,5 годичного ребёнка.
на занятиях он как отвечает?
Наши в садике в 4 года уже писали палочки, кружочки, буквы знали, считали... На английском цвета, предметы, животные... Как вы в школу плпнируете идти? Там такие требования! Или собираетесь на индивидуалку ходить?
Какой город? Ищите других-третьих специалистов, послушайте мнения нескольких психиатров.
Тут поговорили и все, а ваша проблема осталась вашей!
на занятиях он как отвечает? Наши в садике в 4 года уже писали палочки, кружочки, буквы знали, считали... На английском цвета, предметы, животные... Как вы в школу плпнируете идти? Там такие требования! Или собираетесь на индивидуалку ходить?
На заняттях кажуть що тяжко, розсіяний, не хоче слухати.
До спеціалістів повторно мали іти 2 тижні тому, але вже 3 тижні як з болячок не вилазимо(
СКИБИДЫШь
• 01 марта 2015
Ответ дляТрусиковед
F 83 психіатр поставила? В якому місті Ви живете? Або спеціалісти недодивилися, або Ви лукавите, що тільки мовні порушення.
Ні, такого нам не ставили, перший раз чую про таке.
Якщо малий буде здоровий, підемо в понеділок знову по лікарях.
СКИБИДЫШь
• 01 марта 2015
Дякую всім за відповіді! Кому не відписала, сорі. На основні питання відписала.
Тему закриваю.