Морская свинка• 28 февраля 2015
Що таке оргазм????
мала в житті мужчин з дуже маленьким і вобше нічого не відчувала і дуже великим органом було боляче. у чоловіка середній і нічо нема. думала, читала, що після родів щось може появиться нема нічо. чоловіка дуже кохаю. зраджувати не хочу
(але цікаво попробувати я чи він винен в цьому), і не розумію чи то в мені чи в ньому проблема? маю відчуття оргазму як стимулює клітор, а як входить в мене деколи вобше нічого не відчуваю. кохаю збуджуюсь і хочу його. пробували анальний тоже нічо. він ще трохи швидко як для мене закінчує акт. скільки у вас це триває? до якого лікаря звернутись? гінеколог нічого поганого там не бачить? в чому прикол читала на форумі, в багатьох так що говорити не можутьпіля того чи ще там щось а я нічого приємно і все? чи мое ліки є якісь стимулюючі?
chimbunchamcha• 28 февраля 2015
А с мужем обсудить? Мой бы бил первым тревогу, что я не оргазмирую. Просто, у меня мужа бы это волновало не меньше меня.
Морская свинка
• 28 февраля 2015
Ответ дляchimbunchamcha
обговорювали і нічо. він знає і кожен раз питає і нічо((
Морская свинка
• 28 февраля 2015
Ответ дляЗдесяЯ
так у вас були і з маленькими і з великими,то що вам ще треба....
хочу знати що таке оргазм
Морская свинка
• 28 февраля 2015
Ответ дляБожий одуванчик
Это когда немеет под коленями и ноги подкашиваются
скільки хв триває при цьому акт? + -
Морская свинка
• 28 февраля 2015
Ответ дляЗаставляличка
трололо
хулі то поиск я не знаю до кого звернутись (( у селі точно такого лікаря нема((
Україна понад усе!• 28 февраля 2015
У меня тоже редко бывает,основном клиторальный.
После оргазма слабость в ногах внизу живота приятные ощущения лицо краснеет и спать
chimbunchamcha• 28 февраля 2015
Ну рассказать вам не могу, эт демонстрировать надо, но тож не могу. Талан порноактрисы не развит на публику. Вам должен помочь муж в первую очередь, узнавать и спрашивать вас, как вам больше нравится, что чувствуете и так далее. Хотя бы так.
Морская свинка
• 28 февраля 2015
Ответ дляНеваляшкина
эх не одна вы такая автор..........
давайте шукати якось вихід? я не хочу так((( я ще молода людина. знаю що такі акти приводять до проблем по жіночому(
ЗдесяЯ• 28 февраля 2015
Ответ дляМорская свинка
скільки хв триває при цьому акт? + -
пичитайте Коєльо ’Одинадцять хвилин’
ЗдесяЯ• 28 февраля 2015
Ответ дляМорская свинка
давайте...ви що пропонуєте?
Морская свинка
• 28 февраля 2015
ЧИТАЛА ТРЕ ДО СЕКСОЛОГА??? А як він дізнається що і мною? А може то щось психологічне? найбільше переживаю що у мене донечка, як її так виховати щоб вона не мала таких проблем як я?
Морская свинка
• 28 февраля 2015
Ответ дляЗдесяЯ
давайте...ви що пропонуєте?
ЧИТАЛА ТРЕ ДО СЕКСОЛОГА чи психолога! але як такого найти нормального? в державних закладах по моєму таких нема?
ЗдесяЯ• 28 февраля 2015
Ответ дляМорская свинка
тре йти...
Морская свинка
• 28 февраля 2015
Ответ дляЗдесяЯ
тре йти...
ото всі банять, а цікаво може хтось був у сексолога, що питав. У Франківську найшла одного 100грн прийом і пішла б але трохи встидно? що він там зі мною буде робити?
ЗдесяЯ• 28 февраля 2015
Ответ дляМорская свинка
лягайте спати.....
Обнемашечка• 02 марта 2015
я тоже как и вы. Оргазм только клиторный, вагинального никогда не было, что только не пробовала и партнеров даже меняла из-за этого ....и партнер здесь не причем, у нас так устроено там. А соседка моя наоборот, хоть пальчиком ей туда - 1-2 минуты и оргазм. Много перечитала на эту тему и про точку G - результата нет....мне 37, двое детей
пьЯНА• 02 марта 2015
мне 35 и у меня 2 недели назад впервые был вагинальный оргазм! до этого только клиторный
я уже и не надеялась. Но все получилось. Надо самой пробовать. У меня был вибратор фаллоиммитатор-я им себя стимулировала. Фишка в том что делать надо синхронно, пальчиком ласкаем клитор+ вибратор в вагине, доводим себя до предоргазменного состояния- пальчик убираем и уже только вибратором доводим себя до оргазма. Важно запомнить эти ощущения. Несколько раз повторить и ’научиться’. А затем можно закрепить пройденный материал с мужем. Сначала сложно. Но это как на велике учиться кататься.
Карусель-весель• 04 марта 2015
автор закройте тему и не позортесь!посмотрите .что такое ОРГАЗМ У СВИНЕЙ!!!!!!