Автор молодець, що підняла цю тему, чекаємо обшрунтування і завтра (тобто вже сьогодні). Адміни б мали себе більш стримано, а не як ’оскорбленная барышня’, тим більше мужчина, а пост звучить як істерика.
По суті, в медицині нема такого поняття як ’гарантія’, є дослідження і статистика. 10%, які дали в Ізраелі, після операції в Україні звучить як брєд і афера. А шо Ізраель про Москву нічо не радив?
Я теж стикалась з тим, коли люди лікують своїх дітей за чужі гроші і просто починають їх бездумно тратити. Я років 5 тому допомогла грошима дитині, якій збирали на операцію в Німеччині і потім слідкувала за її групою в контакті. В дитини попутно вилізла ціла купа не смертельних діагнозів, які теж лікували в Німеччині. В Україні в приватних клініках - це теж лікували і обійшлось би значно дешевше, але дитину не можна було ’відривати’ від онкологічного лікування. Мама з дитиною пару років жили в Німеччині, ними дуже опікувалися місцеві волонтери- емігранти, далі тривали збори на лікування. І десь на третьому році проживання в Німеччині мама (яка деколи їздила в Україну, до неї приїжджав чоловік) завагітніла. І в мене був шок, коли я взнала, що вона народжувала в Німеччині, ще так розписувала, як волонтери для неї вибивали фінансування родів в якомусь благодійному фонді. На той момент її онкохвора дитина вже дуже добре поправилась і проходила фактично реабілітацію. Я тоді сама була вагітна і поцікавилась в одної жінки з Німеччини скільки коштують в них роди без страховки, виявилось - 10 тисяч євро. Я була в шоці, я не могла зрозуміти як жінка, яка сама в відчаї шукала гроші на свою хвору дитину, якій в Україні навіть толком діагноз не могли поставити, ось так вільно спустила чужі 10 штук, які могли б потратити на лікування інших важкохворих дітей. Пару років пройшло, а в мене лишився осад і я тому дуже обережно ставлюсь до цих благодійних тем. Бачу мама Наді така сама.