Єдина Країна• 03 марта 2015
Який котел краще і економніше? Газовий чи електричний?
У нас зараз стоїть для індивідуального опалення газовий котел, маємо переїжджати в іншу квартиру - от я і думаю чи краще поставити там електричний котел? газовим котлом тьфу-тьфу задоволені. Але в силу значного подорожчання не знаю який обрати, щоб було і економно, і добре у використанні. Дякую за ваші відповіді.
Полиэтиленовый привет• 03 марта 2015
На дровах. Без прикола. У меня и отопление на дровах, и подогрев воды - не нарадуюсь!
Єдина Країна
• 03 марта 2015
Ответ дляСиренаФеоктистовна
газовый, электричество чаще отключают
У нас газовий котел зараз він також і в розетку включається. Так, що якщо немає чи світла, чи газу, то він не працює.