ksjusha03071984• 07 марта 2015

Хто вже ходив на "Попелюшку"- дитині 5 років буде цікаво?

По опису я так і не зрозуміла- дитячий це фільм чи для дорослих. Ми ходили на "Падінгтона"- дуже сподобався. Підскажіть, а то дитина рекламу побачила і дуже хоче.
coloritka• 07 марта 2015
моей 4,6 года, вчера ходила - ей понравилось

бу ба бу ба бу• 07 марта 2015
Тоже хочу сводить. Думаю интересно. Просто не мультиком а фильмом сделано.
автор ksjusha03071984 • 07 марта 2015
Відома з дитинства казка про Попелюшку, яка незмінно залишається ідолом прекрасної половини людства. Захоплива і аж ніяк не дитяча історія про важкі випробування, вірну дружбу та велике і щасливе кохання в новій інтерпретації від студії ’Дісней’.

Ось такий опис я знайшла
coloritka• 07 марта 2015
Ответ дляksjusha03071984

Ось такий опис я знайшла
посмотрите трейлер