Мотористка• 11 марта 2015
Про 2 літри води на добу
Отже, раніше пити воду категорично не могла, хіба що у велику спеку. Але начитавшись різних рекомендацій щодо схуднення, уже навчилася пити. При чому випиваю десь по літру, від сили півтора упродовж дня. Склянку зранку, півлітра вдень. Увечері більше - щоб не їсти. Загалом худну, перестали тріскатися пятки, начебто звикаю, АЛЕ : у мене і так мішки над очима, а от від пиття (підозрюю що від нього) стало ще гірше, цей мішечок прямо лежить на верхній повіці. УЗД нирок, печінки, шлунку, підшлункової, жіночих органів робила! Все без особливостей, дякувати Богу. Питання: пити далі? або що ще перевірити?
Прячусь от Всех• 11 марта 2015
Начинайте постепенно увеличивать кол-во воды, а не сразу. Лимфосистема не справляется.
Мотористка
• 11 марта 2015
Ответ дляМеня не звали
Не пить вечером. И уменьшить количество потребляемой соли.
Ну так їсти дуже хочеться. Після 18 і не їсти, і не пити ((((
Солі майже не їм, мої страви всі досолюють.
Меня не звали• 11 марта 2015
Ответ дляМотористка
А во скольок ВЫ ложитесь спать?
Бутербродница• 11 марта 2015
Ответ дляМотористка
чай пейте травяной, кефир можно выпить
Меня не звали• 11 марта 2015
Ответ дляМотористка
о 22-23
ну тогда после 19:00 не есть. А точнее если очень очень хочется есть - стакан кефира (не молока, не чая, не воды)
Мотористка
• 11 марта 2015
Дякую всім, зрозуміла. А які травяні чаї підійдуть. Є липа, мята сушена, аніс морожений, є шипшина сушена, але вона кисла, подразнюватиме шлунок.
Меня не звали• 11 марта 2015
Ответ дляМотористка
Ну из всего перечисленного - мята и липа. Но честно говоря, я бы не советовала - та же вода, голод не уйдет, как и от простой воды...
Мотористка
• 11 марта 2015
Ответ дляМеня не звали
ок, 4 години до засиння все одно мучитиме голод. Я зрозуміла, воду якщо не вилучити то принаймні кардинально зменшити увечері. А можна наприклад 1 чи 0,5 скл. води але з 1-2 ложками клітковини росторопші або льону? Все-таки не так смокче, як від однієї води.
Меня не звали• 11 марта 2015
Ответ дляМотористка
как вариант, даже полезно