Кудряшка Сью• 14 марта 2015
перший негативний відгук
дівчата історія така. замовила в мене одна людина покупець машинки з волмарту. і просто сказала, що їй на березень. дату не вказувала. і тут приїжджають в четвер машинки. пишу їй рахунок. вона оплатила ввечері рахунок. і просить відправити новою поштою в п´ятницю до 17,00 . я їй написала, що відправляти буде чоловік - так як я сиджу з дітьми вдома хворими. чоловік в п’ятницю працює, і коли вирветься з роботи тоді і відправить, покупець просить відправити ще раз до 17, бо їй срочно на неділю, бо в дитини день народженння. я їй пояснюю, що все розумію, але це залежить від можливостей чоловіка в нього робочий день. і тут чоловіка відправляють за місто в п´ятницю - він посилку відправив але вже було після 18. вона мені пише мол я така сяка - спортила дитині свято. ну я ж не залишу своїх дітей сами вдома їм 2 і 3,5 роки щоб їй поїхати на нову пошту відправити. а в чоловіка не вийшло скоріше, так як був за містом на виїзді.
вона ще не отримала свою посилку аде відгук поставила негативний, оцінка товару - погано. товару вона ще не бачила. от скажіть я дійсно так погано поступила???? в малиг грип я вже вдома тиджень сиджу
Кудряшка Сью
• 14 марта 2015
Ответ дляНе куру
По правилам сайта отправка в трехдневный срок после получения денег за товар. Продавец не обязан жить на почте, и если задержки с отправкой не было - отзыв необоснован. Автор, напишите админу. Конечно если Вы предупреждали покупателя...
а куди писати??? дайте ссилку
Не куру• 14 марта 2015
Ответ дляЧижик Пижик
ну знаєте якщо я замовляю своїм дятяс подарки, то не впритут до 1-2 днів. а замовляю за 2-3 місяці наперед.. якщо б посилка з америки приїхала в пятницю або чьогодні, я що ж тоже б була виновата?
Вот именно.
Зарядка для хачапури• 14 марта 2015
Ответ дляЧижик Пижик
ну в мене не сусідній будинок, а 4 зупинки маршрутки
я про що й пишу не всі просто фізично можем встати і бігти на НП бо капец не встигне приїхати подарунок
Кудряшка Сью
• 14 марта 2015
Ответ дляНе куру
я писала що чоловік відправить у пятницю 100 %, але не обіцяла що до 17, бо він працював
Коробка с карандашандрами• 14 марта 2015
Ответ дляЧижик Пижик
просто так обідно. зараз і так рахунки за посилку виставили, коли курс 28-30 був, а приїхали коли по 25-26 , от і так втратила гроші, а тут ще такий негатив
ой только не надо о своих втраченых грошах,а то никто незнает по сколько вы возите и сколько ставите
покупатель прав,а вы б открылись,чтобы с вами не связаться.....
Кудряшка Сью
• 14 марта 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
я не на продаж а під замовлення.... при чому тут це??
Зарядка для хачапури• 14 марта 2015
Ответ для13чудоСВЕТА
Автор, я вам сочувствую. Если на подарок, то можно было и раньше заказать или в магазине купить. А если бы посылка не успела приехать? Посредник тоже виноват был бы?
теж як варіант ламається машина НП і водій дядя Федя біжить в Київ бо Света ж іде на день народження їй СРОЧНО треба подарунок)))))))
Зарядка для хачапури• 14 марта 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
це хто тут пише коробка з карандашами відкритись)))))))))))
СноваЗдорова• 14 марта 2015
знаете, есть поговорка - кто платит деньги, тот и заказывает музыку. А еще мы не знаем были ли выполнены заявленные посредником сроки доставки изначально? Может игрушка заказывалась в декабре и покупатель просто написала на март, так как срок доставки указан был 4 недели, поэтому число и не уточняла.
Кудряшка Сью
• 14 марта 2015
Ответ дляСноваЗдорова
заказ був у лютому
Ответ дляЧижик Пижик
и какая же цена вашего род заказ,наверное по 3$ кг,или все же по 6-7$ за кг, бедная вы наша попавшая на деньги.......
Обнемашечка• 14 марта 2015
У Вас хоть сделка была:-) а мне 2 негатива в гостевую без сделки наваяли:-) просто на эмоциях!А по теме люди все разные не все адекват:-)
Кудряшка Сью
• 14 марта 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
на вас погодні умови погано впливають, чи весняне загостерення??? а то від яду захлинетесь зараз, бідненька
Кудряшка Сью
• 14 марта 2015
Ответ дляОбнемашечка
та я поняла вже
АБВГДэшница• 14 марта 2015
Ответ дляЧижик Пижик
та я поняла вже
Автор, я Вас поддержу. Не люблю таких, которые требуют срочно и сию минуту. Вы отправили в тот день, что нужно и все. Покупательнице тоже напишите негативный отзыв.
Гербалайф и Ко• 14 марта 2015
Ответ дляАпофиозная
Я считаю, что продавец не виновата.
А если бы машинки приехали в пятницу, или позже.
Тоже она виновата? Чушь.
Можно подумать, что ребенку только один подарок приготовили. И объяснить ничего нельзя.
И прежде всего, нужно оставаться людьми.
Тоже она виновата? Чушь.
Остання фраза- золота!
Завжди можна знайти компроміс , потрібно ставитися з розумінням до певних ситуацій.
Кудряшка Сью
• 14 марта 2015
Ответ дляГербалайф и Ко
Остання фраза- золота!
бачите тут мло хто таку позицію поділяє. майже всі пишуть треба було відправити як просила покупець. якби у мене діти були здорові - відправила б... а вони хворі... ну то таке...хоча скільки тут купую, не завжди всі так на ділі відправляють в день оплати чи щось в тому роді.....
Ответ дляЧижик Пижик
та нет боюсь за вас от соплей захлинетесь своих,взялась а ума правильнно провернуть сделку не вышло....а теперь и рятуйте и админам писать,правильнно большинство написали,вина только ваша,в том что испортили день рождения ребёнку и ещё и плакаться сюда явились,фу!таким посредникам!
Кудряшка Сью
• 14 марта 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
ви точно ненормальная...
Гербалайф и Ко• 14 марта 2015
Ответ дляЧижик Пижик
ото ж - то. Тут частіше діють закон навпаки- Не покупець завжди правий, а продавець. Не партесь) Бажаю Вам нормальних людяних покупців!
Ответ дляЧижик Пижик
ви точно ненормальная...
только после вас
Кудряшка Сью
• 14 марта 2015
Ответ дляГербалайф и Ко
щиро дякую... так і було до цього відгуку