Кучерявочка• 13 марта 2013

Добрый вечер. Нужна помощь по украинскому языку

Добрый вечер. Очень-очень необходима в помощь в 3 небольших заданиях по украинскому языку. Есть ли среди нас специалисты, готовые немного помочь мне?
marinadrev• 13 марта 2013
3. Я вважаю, що курсова робота заслуговує рекомендації до захисту.
5. Дипломниця правильно дала відповідь на запитання членів дер¬жавної іспитової комісії.
7. Ірина Василівна сьогодні захищала дисертацію на присвоєння вченого ступеня кандидата історичних наук .

mareva• 13 марта 2013
Ответ дляповаренок
5. заменить надо слово Дипломниця
так отож. впервые такое выражение слышу. я вообще хитрым выкрутасом заменила )) из одного слова стало 3, а то и 4 ))
Чебурастик• 13 марта 2013
а ще здається не іспитова а ЕКЗАМЕНАЦІЙНА комісія
поваренок• 13 марта 2013
Ответ дляЧебурастик
мне тоже слово испытова не нравится, но Дипломниця - ещё хуже!
Utasher• 13 марта 2013
1. Я маю власну думку щодо цієї роботи.
2. Зазначимо як позитивне, що рецензований словник пропонує значну кількість вільних словосполучень, написання яких викликає труднощі.
3. Я вважаю, що курсова робота заслуговує на рекомендації до захисту.
4. Рецензент правильно (вірно) зауважив.
5. Дипломантка вірно відповіла на запитання членів державної іспитової комісії.
6. Аспірантка зачитала наукову доповідь «Чинний правопис».
7. Сьогодні Ірина Василівна захищала дисертацію для отримання вченого ступеня кандидата історичних наук.
8. До наукової частини надійшов відгук провідної організації.
9. Опоненти пишуть і (виголошують) зачитують відгуки стосовно докторської дисертації.
10. Для присутніх на захисті встановлено таку форму звертання: Високоповажний голова спеціалізованої ради!
11. Думки рецензентів збігаються.
12. У дипломній роботі мова йде про соціолінгвістичні особливості формування культури ділового мовлення.

Алфавітний покажчик, тактичні міркування, активний електричний опір, амплітудна характеристика підсилювача, перукарські послуги, ремонт автомобілів, електричний заряд, елемент електричного поля, виготовлення металовиробів.

Від поданих іменників утворіть форми родового відмінка однини, обґрунтуйте закінчення -а(-я) чи -у(-ю).
Звіту, часопису, телефону, документа, листа, протоколу, списку, сертифіката, плану, відгуку, факса, формуляра, комітету, сектора, юриста, варіанта, інституту, успіху.
Utasher• 13 марта 2013
Дипломантка вірно відповіла на запитання членів державної екзаменаційної комісії.
автор Кучерявочка • 13 марта 2013
Ответ дляUtasher
1. Я маю власну думку щодо цієї роботи.
11. Думки рецензентів збігаються.

ух-ты! спасибо! а точно іспитова? не екзаменаційна?
автор Кучерявочка • 13 марта 2013
Всем большущее спасибо!