помогите пожалуйста решить задачу для 2 класса. Папа купил Вите на день рождения лыжи. Снег выпал в декабре. Сколько месяцев ждал снега Витя, если его день рождения был в мае((((!
Некоректні умови задачі.
Відповідь може бути різною в залежності від того, на початку місяця чи в кінці був день народження, а потім відповідно випав сніг. Загалом від 6 до 8 місяців буде.
Але якщо допустити, що мова йде суто про цілі місяці, тобто десь всередині місяця і там, і там, то 7 місяців.
Косарева1970• 17 марта 2015
июнь, июль, август, сентябрь, октябрь, ноябрь, декабрь
- автор что сложного ???
Косарева1970• 17 марта 2015
Ответ дляznumi
Некоректні умови задачі.
так глубоко не надо
Ответ дляznumi
Некоректні умови задачі.
я тоже так подумала.что за задачи
или может, там и ответа однозначного нет, а надо расписать как у вас.