Пацаааааааан• 20 марта 2015
как вам парень? охарактеризуйте по внешности
Слепок стопы• 20 марта 2015
Ответ дляКривая спроса
а мне можно узнать*? 06.03.1984? плиз
Характер сильної вольової людини. Чоловіки з таким характером не рідко стають професійними військовими, а жінки міцно тримають у руках свою родину (я не зрозуміла я про вас розповідаю чи про вашого чоловіка). Фізичне здоров´я на достатньому рівні, також порядок з сексуальною енергією ) біоенергетика на найнижчому рівні, необхідно її напрацьовувати. Людина любить старі речі, вихована і благородна. Аналітичний склад ума. Розумна людина. Звички, традиції мають велике значення. Наприклад, кожний рік 31 грудня ми з друзями ходимо в баню )) важко сприймаються зміни. Людина ставити перед собою дещо завищенні цілі, або декілька одразу, це гальмує просування вперед. Не дуже сімейна людина, не буде докладати багато зусиль для її створення, але пам´ятає що сім´я має бути.
Кривая спроса• 20 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
огромное спасибо за ответ!!!!как в воду глядели спасибо ВАМ, все так

Слепок стопы• 20 марта 2015
Ответ дляНадувная пыль
О, а расскажите и за меня.
19 02 79, а я скажу, правда или нет)))
Ви маєте дуже сильний характер, не стерпні до брехні і підлабузництва, любите все тримати під контролем. З неприємного - ви дещо груби, немілосердни та жорстокі, не завжди знаходите спільну мову та розуміння з суспільством. З приємного - ви маєте такий склад розуму, який при наявності інтуіція, вашого характеру та аналітичного складу розуму фактично гарантує вам успіх в будь якому починанні! Про таких як ви кажуть бачу ціль, не бачу перешкод, досягаєте своєї мети за будь яку ціну. Необхідно знати в цьому міру.
Смячиком• 20 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
А моего опишите пожалуйста 24.04.82. Спасибо!
Птица секретарь• 20 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
Перше враження - дуже самодостатня, повна людина.
Детально пізніше, зараз немаю часу ((
Спасибо, жду продолжения
Слепок стопы• 20 марта 2015
Ответ дляПтица секретарь
Немного не по теме) Мне не поможете охарактеризовать мужчину.18 июня 1972г рождения.
Як я вже писала це доволі гармонійна людина. Характер ближче до егоїстичного. Потребує постійної похвали, рахує що він найрозумніший, найталановитішим, здивован що оточуючи цього не помічають ) дещо завищена самооцінка. Цільоспрямована людина і дуже фартова. Удача це те через що він в 80% випадків досягає своєї мети. Хороший сем´янін, це для нього важливо. Любить стабільність. Гарний коханець, сприймає інтим як мистецтво, важливо де, з ким і як. Тож 99,9% що не здатен на зраду.
Птица секретарь• 20 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
Все так, как вы говорите на все 99%, но на измену все же способен)
.
Спасибо за труд, Вы умничка.
Если возможно, 24.06.1980 - пол женский.
. Спасибо за труд, Вы умничка.
Слепок стопы• 20 марта 2015
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
а можете и моего охарактеризовать, пожалуйста! 10.07.1983
Буду очень благодарна!
Хм. У вашого чоловіка при наявності сильного характера, вдачи та гострого розуму велике небажання забезпечувати себе матеріально та облаштовувати свій бит.
Слепок стопы• 20 марта 2015
Ответ дляПтица секретарь
.
Спасибо за труд, Вы умничка.
. Спасибо за труд, Вы умничка.
і як ви це сприймаєте?
Ви жінка на 100% і вдало це використовуєте, егоїстка але розвинено відчуття обов´язку, ви готови прийти на допомогу, але стережіться непорядних людей які захочуть це використати, виться говорити людям НІ. Вам необхідно постійно навчатись, розвивати логіку, аналізувати ситуацію. Самооцінка в порядку. Любите щоб кожна річ в домі була на своєму місці.
Птица секретарь• 20 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
і як ви це сприймаєте?
Он мой любовник. У нас стабильные отношения уже больше года.
Благодарю, обо мне все верно.
Слепок стопы• 20 марта 2015
Ответ дляЛюблю Поумничать
пожалуйста и моего 16.05.1988
О, ваш чоловік може стати лідером в самому прямому сенсі цього слова. Людина здатна досягти видатних результатів. Тим більш маючи такий сильний характер. Однак, слід піклуватись про своє здоров´я, знайти спосіб поповнювати свою енергетику (наприклад через справу яка приносить задоволення - спорт, хоббі тощо)
Слепок стопы• 20 марта 2015
Ответ дляПтица секретарь
Благодарю, обо мне все верно.
Ви не повірите! Перша думка яка прийшла мені в голову, коли я писала який він коханець, це те, що ви йому не дружина. Потім ви пишите що здатен на зраду, і в мене знов думки, що зраджує він саме з вами, але я посоромилась вам це написати.
Птица секретарь• 20 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
У меня нет слов, все в ’точку’, способностями природа Вас не обделила. У нас очень интересные отношения, вот только к чему они приведут и на сколько долго они продлятся...вопрос остается открытым.
Еще раз спасибо, с вами очень интересно общаться.
Слепок стопы• 20 марта 2015
Ответ дляСмячиком
Меня забыли. А моего опишите пожалуйста 24.04.82. Спасибо!
Енергетично сильна людина, здатен лікувати своїм біополем. Фізично здорова людина, витончений егоїст. Здатен на допомогу людям. Має здібності до точних наук. Сім´ю будує за принципом ідеалу, однак може висувати завищені вимоги, сім´я для нього дуже важлива. Людина має навчатись все життя.
Смячиком• 21 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
Спасибо. Да все верно, ну только про биополе не знаю как проверить. А как у него дела с деньгами по жизни, подскажите. Бизнес и тому подобные. И если можно девочка 30.07.84. Спасибо
Слепок стопы• 21 марта 2015
Ответ дляПтица секретарь
Дякую ) на взаєм )
Що я вам можу порадити у цих стосунках, якщо дозволите, не сприймайте їх дуже серйозно, якщо це можливо.
Слепок стопы• 21 марта 2015
Ответ дляСмячиком
З приводу заробляння грошей - людина здатна заробити стільки, скільки йому необхідно, заробить завдяки міцному здоров´ю та фізичній праці, халяви не буде. Заважає нездатність доводити справу до кінця, він має бути дуже зацікавленним в результаті.
Стосовно вас. Ви самодостатня людина, егоїстична по натурі, але здатна прити на допомогу. Для вас так само дуже важлива сім´я, стабільність, звички. З самооцінкою порядок. Маєте вдосконалюватись, займатись якоюсь творчистю. Живете легко. Можете зненацько змінювати свої цілі, треба навчитись доводити справи до логічного завершення
Смячиком• 21 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
Спасибо большое. Все верно. А семья наша распалась по его вине.
Слепок стопы• 21 марта 2015
Ответ дляСмячиком
А еще он авантюрист, но не везучий.
А фартити і не буде, він все має заробити. Писала ж халяви не буде. Ви були ініціатором розлучення?
Смячиком• 21 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
Да. Инициатор я.
Смячиком• 21 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
Да. Инициатором была я. А это на что-то влияет
Царевна в уггах• 23 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
Характер - золота середина. Спокійний, врівноважений, комунікабельний. Не дуже любить бути підлеглим, але і керувати не поспішає. Завжди треба розмовляти - обов´язково знайдете компроміс. Дуже енергійна людина. Енергії зашкал, треба неодмінно давати їй вихід. Думаю, що у вашого чоловіка багато друзів-товаришів і його всі люблять, до нього тягнуться люди. Чистоплотна та порядна людина, хороший хазяїн, але в своєму прагненні до чистоти дещо нав´язлив. Здоров´є середнє, потребує закалювання. Логіка та інтуіція відсутні. Людина постійно зайнята розрахунками, розмірковуваннями, доказами. Робить багато помилок в житті. Необхідна фізична праця. Людині потрібно навчатись все життя. Вчитись аналізувати свої помилки, робити висновки. Легкий на підйом. Що стосується заробляння грошей, то скоріш за все ваш чоловік заробляє собі на життя фізичною працею, не розумовою. Зірок з неба не хапає. В міру відповідальний. І що до сексу. Ваш чоловік не дуже активний в цьому плані, навіть навпаки, я би сказала.
большое спасибо!
’Спокійний, врівноважений, комунікабельний’- заводится с полуоборота, аж искры из глаз сыпятся, при этом, может быть и ’ спокойным удавчиком’, по обстоятельствам. если ему нужно то будет коммуникабельным, а так не очень.
’Не дуже любить бути підлеглим, але і керувати не поспішає.’- руководит везде и всюду.
’Завжди треба розмовляти - обовязково знайдете компроміс. ’- с ним абсолютно все можно обсудить и прийти к компромису, если он заведен, то просто сделать это позже.
’Дуже енергійна людина. Енергії зашкал, треба неодмінно давати їй вихід. Думаю, що у вашого чоловіка багато друзів-товаришів і його всі люблять, до нього тягнуться люди. Чистоплотна та порядна людина, хороший хазяїн, але в своєму прагненні до чистоти дещо навязлив.’- все точно. а на счет чистоты просто доводит меня до белки)
’Логіка та інтуіція відсутні. Людина постійно зайнята розрахунками, розмірковуваннями, доказами. ’- интуиция есть, он ее слушает. но тем не менее, доказательства ему роднее)
’ Що стосується заробляння грошей, то скоріш за все ваш чоловік заробляє собі на життя фізичною працею, не розумовою. ’- он художник по металлу, здесь много и физического и умственного труда.
’І що до сексу. Ваш чоловік не дуже активний в цьому плані, навіть навпаки, я би сказала’- периодами, то от него просто спрятаться не куда,нужно много и всяко, то ему вообще не интересен секс.
’В міру відповідальний. ’- очень ответственный, я даже не могу вспомнить чего-либо, что он обещал и не сделал.
Пацаааааааан
• 27 марта 2015
Ответ дляСлепок стопы
а мне не ответили ...