Неугомонная• 21 марта 2015

облазить шкіра на ручках в новонародженого

в роддомі дит.лікар сказала,що потрібно мастити віт Е 10%
хто користувався і як результат?
шкіра злазить на пальчиках рук і на ножках.
severceva• 21 марта 2015
) а нам сказала купити зволожувач повітря та мастити дитячим молочком. За 5 днів пройшло)

барабанщица• 21 марта 2015
Так вона завжди в новонароджених злазить, особливо якщо переносили.
ИМХОля• 21 марта 2015
Це нормально, нічого страшного......ви побудьте 9 міс.в воді - яка шкіра буде?
alya00• 21 марта 2015
это нормальное явление, у нас так и ручки и ножки облазили)
увлажнять и все) пройдет,не переживайте_
Снежнакомка• 21 марта 2015
Это у всех грудничков, нам вобще сказали не заморачиваться. Примерно недели в три пройдет.
Всех анонимов аноним• 21 марта 2015
в течении недели само пройдет все.
автор Неугомонная • 21 марта 2015
то не мастити нічим?...
і попка-піська така червона видно що ніби як випріло але не випріло таке почервоніння чи що..
severceva• 21 марта 2015
Ответ дляБутербродница
то не мастити нічим?...
Ми олійкою мастимо.... а попку кремом під підгузок....а краще вдень дитинку роздягаю і спимо оглені на сонечку))
Разгуляшка• 21 марта 2015
у меня у двух дочек такое было... не заморачивайтесь... все пройдет через недельку... Для своего успокоения смазывайте детским маслом или кремчиком.

Дежурняшная• 21 марта 2015
это у Вас первый ребёнок, наверное? )))
послушайте мам, которые выше написали - там всё правильно)))
всё будет хорошо) дайте ребёнку адаптироваться)
dalil.nm• 21 марта 2015
Ответ дляБутербродница
то не мастити нічим?...
я не мастила нічим, саме все пройшло)
автор Неугомонная • 21 марта 2015
Ответ дляpesTnya
это у Вас первый ребёнок, наверное? )))
та я і не спішу чимсь сильно мастити)))
попу мащу бюбхеном під підгузок,а складки мащу олійкою бюбхен))так-перша дитина)))по 100500 раз всіх переитую))
В танке• 21 марта 2015
Ответ дляБутербродница
та я і не спішу чимсь сильно мастити)))
Якщо подразнення не проходить не мастіть більше бюбхеном, можливо він не підходить вашій дитині. Спробуйте щось інше.
автор Неугомонная • 21 марта 2015
Ответ дляВ танке
ну це не те що подразнення а колір шкіри трохи рожевіший аніж на ніжках і видно що теж шкірка облазить..мама каже що після купання пройде
Аноним_1535• 21 марта 2015
купать ТОЛЬКО в травке, мы искупали через 2 недели в геле для младенцев, сразу зашелушилось, до этого просто в череде полоскали.
автор Неугомонная • 21 марта 2015
Ответ дляАноним_1535
так череда,ромашка,мята))
severceva• 21 марта 2015
Ответ дляБутербродница
так череда,ромашка,мята))
мені наш педіатр сказала, що череда трохи сушить шкіру....поки шелушилась шкіра ми купали в ромашці )
Дежурняшная• 21 марта 2015
да, череда имеет свойство подсушивать и дезинфицировать кожу,так что, если нет инфекции, гнойничковых воспалений, то от череды лучше отказаться.