КараПузовна• 22 марта 2015
Какие модельки трусиков ВС самые прикольные?
КараПузовна
• 22 марта 2015
Ответ дляАлиса в стране Советчица
смотря какие вы носите)
обычные. Просто ВС не было. Хочу взять. А какие не знаю. Чтоб удобные и красивые были
Алиса в стране Советчица• 22 марта 2015
я в принципе беру разные) люблю кружевные
самая любимая серия там где 3 за 33 уе)
они мне по качеству оч нравятся я люблю бразильянка модельку
и стринги и обычные) вообще они все красивые
вживую цвета зачастую ярче чем на фото)
самая любимая серия там где 3 за 33 уе)
вживую цвета зачастую ярче чем на фото)
жар-птица Нюра• 22 марта 2015
я теж 3 за 33 люблю, але чуть дорого зараз
оці улюблені
і колекця сексі літл сінг
оці улюблені
і колекця сексі літл сінг
КараПузовна
• 22 марта 2015
Ответ дляжар-птица Нюра
оці улюблені
і колекця сексі літл сінг
оці улюблені
і колекця сексі літл сінг
Дороговото ці виходять.
А серед тих шо 7 за 27 можете шось порадити?
жар-птица Нюра• 22 марта 2015
така сама моделька в пінк є, і в котон колекції, наприклад
ви візьміть собі різних, я б лиш не рекомендувала ті, що мають повністю попу мереживом закриту. бо це від моделі залежить, є сіточка - з нею зручно, а якщо просто мереживо - не зручно.
бікіні з мереживним верхом не беріть - швидко рветься (а в цих, що я казала з початку ’чікі’ хоч і мереживо зверху, але не рветься, можливо тому що крій інший)
ось такого типу (не брати)
також не беріть повністю мереживних тонгів, там якийсь дикий крій, принаймні ті. що я купувала останній раз були дивними.
а так залежно від фігури одним зручно в дних моделях, іншим в інших.
у мене широкі стегна, я беру хіпхагери, але найкраще чікі (не чікіні), мені пасують всі з низькою посадкою, висока чи середня не пасує - так і вибираю.
ось такого типу (не брати)
Мюллерная• 22 марта 2015
Девчонки, может кто хочет заказать парочку трусиков? Не хватает буквально несколько до выкупа(
Бензопирен• 22 марта 2015
Кина_не_будет• 22 марта 2015
Ответ дляБензопирен
мои любимые две вот такие модели.
покупали все модели ВС, остановилась для себя на этих двух
фото 2,3 бомба, а если еще и цвета потемнее, то носиться будут долго. у менясветлые позастирывались, а круживо и хлопок в поряде.