АфродитаПетровна• 22 марта 2015
Если на 25 лет не вовремя сфоткался на паспорт, какой там штраф?
Мейк-ап форева• 22 марта 2015
Терміни вклеювання фото в паспорт Згідно з п. 18 Положення про паспорт, для вклеювання нових фотографій в паспорт громадянин подає документи і фотографії не пізніше одного місяця після досягнення відповідного віку. Таким чином, вищезгадана грізна норма про недійсність паспорта має одну особливість – після досягнення 25 – або 45-річного віку у вас є один місяць для звернення до паспортного столу за вклеюванням фото, і впродовж цього місяця Ваш паспорт залишається дійсним. Однак, в будь-якому випадку, затягувати зі вклейкою фото в паспорт не рекомендуємо – так, за несвоєчасну заміну фото в паспорті передбачено штраф (заміна буде вважатися несвоєчасної, якщо ви звернетеся за нею після закінчення одного місяця з моменту досягнення відповідного віку) в розмірі від 17 до 51 грн. (Ст. 197 Кодексу про адміністративні правопорушення).
Читати більше на - shpyrka.com.ua/zamina-foto-u-pasporti/ © Адвокат Львів
АфродитаПетровна
• 22 марта 2015
спасииибо!!!!!!! я еще не под штрафом оказывается))) то коллега на работе сказал от 2 до 3 недель, я в шоке была)))
Котик-Пупсик• 22 марта 2015
Ответ дляПерловая Кашка
а если я в 24 года вклеила фото ?(Паспорт терялся)
Тогда надо и в 25 вклеивать.Муж получал паспорт в 24; 1 месяц оставался ло 25 лет.Так на таможне постоянно доколупывались.(раз в 25 написано,значит в 25 и должно вклеивать).Хорошо,что был загранпаспорт,который получал уже позже.