Коко Шанель• 23 марта 2015

Покупці А-у-у-у-у-у-у-у!!!!Продавці як у ВАС з продажами??????

Продаю переважно б/у своє і дітей.Речі в стані нових,є і нові речі з бірками.Рейтинг середній, 100%,без негатива.
І тут вже другий тиждень глухо.Жодної продажі,навіть не пишуть.Перегляди є,підписка добавляється- і глухо!!!!Тільки в мене так?????????
Железная тетя• 23 марта 2015
глухо((

Грушки-яблочки• 23 марта 2015
и у меня глухо
Вероятненько• 23 марта 2015
У меня полный ноль(((
Играю у края• 23 марта 2015
не тільки у Вас, за березень було дві продажі
Я такая Я• 23 марта 2015
Тут у меня полный ноль всегда, а вот олх и клумба рулят,заказов тьху тьху полно
Наизнанку• 23 марта 2015
продажи есть. НО!!! отвечаю сразу же и цены реальные в объявлениях.
Языката Хвеська• 23 марта 2015
То же самое(
Железная тетя• 23 марта 2015
Ответ дляНаизнанку
так и я так же... только все равно глухо...
Белый Лосик• 23 марта 2015
а в мене навпаки як ніколи, але це напевно через те, що я ціни такі повиставляла, що самій дещо шкода продавати...

Белый Лосик• 23 марта 2015
уточняю, що продаю свої і чоловікові речі у відмінному стані
Белая и пушистая• 23 марта 2015
много было продаж за последние две недели
сейчас притихло
продаю только свое,так сказать стихийно)
автор Коко Шанель • 23 марта 2015
Ответ дляНаизнанку
І в мене всі ціни реальні,на сайт захожу часто,тільки відповідати нема кому!!!!