KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Вот Она Я

Троллякам посвящается.

Утром очередной тролляка завел тему, что в Украине отменяют 9 мая. Как всегда брехня от троллей.

9 мая остается праздником и выходным днем, просто еще 8 мая будет День Памяти и Примирения.

http://17tv.com.ua/prezident-ustanovil-8-maya-ezhe...
24 марта 2015 в 18:22
  • Ответов: 18
Отвечать можно только зарегистрированным пользователям Зарегистрируйтесь на сайте или авторизируйтесь, если Вы уже зарегистрированы
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации
Вот Она Я
(автор)
1 Вот Она Я
(автор)
24 марта 2015 в 18:22
Белоснежко
2 Белоснежко
24 марта 2015 в 18:22
Море Счастья
3 Море Счастья
24 марта 2015 в 18:25
Уточнение по поводу Дня Победы.

24.03.2015

«Предусмотрены меры по чествованию подвига украинского народа в победе антигитлеровской коалиции», — отметил на брифинге заместитель главы Адинистрации президента Ростислав Павленко.

Он отметил: по данным Института истории Украины НАНУ, во Второй мировой войне погибло от 8 до 10 млн украинцев. «Украинский народ и те, кто защищал Украину, должны быть достойно отмечены», — подчеркнул Павленко.

8 мая, День памяти и примирения, не будет в Украине выходным. «8 мая не будет выходным днем. Это день памяти, а 9 мая — остается выходным », — уточнил Ростислав Павленко.
Тут надолго
4 Тут надолго
24 марта 2015 в 18:26
Класс, це перемога
Зам. зав. Анонима
5 Зам. зав. Анонима
24 марта 2015 в 18:26
Не отменят 9 Мая,я уверена.Слишком много для нас этот праздник значит
Вот Она Я
(автор)
6 Вот Она Я
(автор)
24 марта 2015 в 18:28 Ответ для Зам. зав. Анонима
Цитата:
Не отменят 9 Мая,я уверена.Слишком много для нас этот праздник значит
никто его отменят и не собирался никогда , это День Победы, а 8 мая будет День памяти о погибших, что бы люди не забывали.
Вот Она Я
(автор)
7 Вот Она Я
(автор)
24 марта 2015 в 18:28 Ответ для Тут надолго
Цитата:
Класс, це перемога
да, над тролляками.
Упругая попка
8 Упругая попка
24 марта 2015 в 18:30
Як пояснив Крулько, законопроект передбачає, що 8 травня не буде вихідним днем. Разом з тим, на уточнююче запитання, чи залишиться 9 травня вихідним днем, він сказав: ’пропонується скасувати цей вихідний день’.

На сайті Верховної Ради на поточний момент текст законопроекту відсутній. Авторами законопроекту є Ігор Мосійчук, Дмитро Лінько (фракція Радикальної партії), Юлія Тимошенко Ігор Луценко, Іван Крулько, Борис Тарасюк (фракція ’Батьківщина’), Борис Філатов, Володимир Парасюк (позафракційні), Андрій Левус, Сергій Висоцький, Михайло Бондар, Володимир Соляр і Михайло Гаврилюк (фракція ’Народний фронт’).
Тут надолго
9 Тут надолго
24 марта 2015 в 18:32 Ответ для Вот Она Я
Цитата:
да, над тролляками.
Упругая попка
10 Упругая попка
24 марта 2015 в 18:32
23 березня група народних депутатів від фракцій коаліції та позафракційні зареєстрували проект закону ’Про День пам´яті та примирення’ (№ 2463)
Упругая попка
11 Упругая попка
24 марта 2015 в 18:33
w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54534
Братья Капли
12 Братья Капли
24 марта 2015 в 18:33
Тролляки эту тему не прочтут, им дальше надо бежать троллить
Упругая попка
13 Упругая попка
24 марта 2015 в 18:34
Проект
вноситься народними депутатами України


МОСІЙЧУКОМ І.В.
Ліньком Д.В.
Корчинською О.А.
Луценком І.В.
Філатовим Б.А.
Парасюком В.З.
Крульком І.І.
Тарасюком Б.І.
Левусом А.М.
Висоцьким С.В.
Тимошенко Ю.В.
Бондаром М.Л.
Соляром В.М.
Гаврилюком М.В.ЗАКОН УКРАЇНИ

Про день пам’яті та примирення

Цей Закон має на меті вшанування пам’яті всіх загиблих під час Другої світової війни та примирення воюючих кожної із сторін, що брали участь у війні.

Стаття 1. День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення - 8 травня - є днем жалоби за всіма загиблими під час Другої світової війни та покликаний бути нагадуванням втрат та жахіть війни.
Щороку 8 травня проводяться загальнонаціональні меморіальні та просвітницькі заходи, присвячені вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни, порядок проведення яких визначається Кабінетом Міністрів України.
У знак скорботи та солідарності із загиблими у роки Другої світової війни 8 травня кожного року забезпечується приспущення державного прапору України із чорними стрічками на будинках та спорудах органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємствах, установах і організаціях на території України, закордонних дипломатичних та інших установах України.

Стаття 2. Пам´ятки Другої світової війни

До пам´яток Другої світової війни відносяться і зберігаються державою військові кладовища, військові ділянки на цивільних кладовищах, братські та одинокі могили, скульптурні, архітектурні та інші споруди і об´єкти,що увічнюють пам´ять про події Другої світової війни.
Фінансування зазначених заходів здійснюється за рахунок цільових коштів з державного та місцевих бюджетів, а також пожертвувань юридичних і фізичних осіб.
Центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування несуть відповідальність за облік і збереження пам´яток Другої світової війни,які розміщені на підвідомчих їм територіях.
Пошук невідомих військових поховань і останків воїнів, загиблих у Другій світовій війні, здійснюється у порядку,що визначається Кабінетом Міністрів України.
Поховання учасників бойових дій здійснюється органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.
В організації та фінансуванні поховання учасників війни надають допомогу підприємства, установи, організації, де вони працювали перед виходом на пенсію або перед смертю.

Стаття 3. Міжнародні договори щодо ліквідації наслідків Другої світової війни і збереження пам´ятників, пов´язаних з подіями Другої світової війни

Україна забезпечує виконання міжнародних договорів щодо ліквідації наслідків Другої світової війни та укладає нові договори і угоди про компенсацію шкоди жертвам нацизму. На підставі міжнародних договорів Україна забезпечує спорудження і збереження пам´ятників у місцях поховань воїнів, які загинули в роки Другої світової війни, що знаходяться поза межами її території.
Україна сприяє виявленню поховань часів Другої світової війни,розташованих на її території, спорудженню і збереженню пам´ятників у місцях поховань, відродженню гуманістичного ставлення до них.
Україна неухильно дотримується взятих міжнародних зобов´язань щодо недопущення проявів фашизму в будь-якій формі на своїй території.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Закони та інші нормативно-правові акти України діють у частині, що не суперечать цьому Закону.
3. Визнати таким, що втратив чинність Закон України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, № 30, ст.239).
4. Внести до Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної Ради України, 1971 р., додаток до № 50, ст. 375) такі зміни:
у частині першій статті 73 слова «9 травня - День Перемоги» виключити.
5. Кабінету Міністрів України:
1) у місячний термін визначити порядок проведення загальнонаціональних меморіальних та просвітницьких заходів, присвячених вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни;
2) забезпечити формування Єдиного національного реєстру пам´ятників Другої світової війни, визначити їх балансову належність.
Трусиковед Пользователь сейчас на сайте
14 Трусиковед Пользователь сейчас на сайте
24 марта 2015 в 18:35  
Взрыв ватного мозга!, автор, вы этого добиваетесь? И русский язык не отменили , и, оказывается, 9 мая хунта оставила празднпраздником.
Вот Она Я
(автор)
15 Вот Она Я
(автор)
24 марта 2015 в 18:35 Ответ для Упругая попка
Цитата:
Як пояснив Крулько, законопроект передбачає, що 8 травня не буде вихідним днем. Разом з тим, на уточнююче запитання, чи залишиться 9 травня вихідним днем, він сказав: ’пропонується скасувати цей вихідний день’.На сайті Верховної Ради на поточний момент текст законопроекту відсутній. Авторами законопроекту є Ігор Мосійчук, Дмитро Лінько (фракція Радикальної партії), Юлія Тимошенко Ігор Луценко, Іван Крулько, Борис Тарасюк (фракція ’Батьківщина’), Борис Філатов, Володимир Парасюк (позафракційні), Андрій Левус, Сергій Висоцький, Михайло Бондар, Володимир Соляр і Михайло Гаврилюк (фракція ’Народний фронт’).
аби шо. Президент уже подписал закон , так что вы мимо.
Вот Она Я
(автор)
16 Вот Она Я
(автор)
24 марта 2015 в 18:36
Тролль к нам пришел, не старайся даром. Президент уже подписал закон, я ссылку дала. 9 мая День Победы и 8 мая День памяти .
Тут надолго
17 Тут надолго
24 марта 2015 в 18:39 Ответ для Вот Она Я
Цитата:
Тролль к нам пришел, не старайся даром. Президент уже подписал закон, я ссылку дала. 9 мая День Победы и 8 мая День памяти .
Хотите день памяти-сделайте его 2 мая
Булку Дай
18 Булку Дай
24 марта 2015 в 18:42
Просто посоветовали америкосы вашему президенту-упырю - успокоиться хотя-бы по этому празднику, чтобы после 9мая сохранилась территория страны, а по закону этому будут чествовать и бандеровцев
Тема закрыта