Луковая• 26 марта 2015
Хто дає діткам каші Хіпп підкажіть
Дівчата, купила синочку (2.10) в дорогу кашу Хіпп :молочна органічна каша пшенична з фруктами. Нам в поїзді треба буде поїсти, тому взяла щоб легко приготувати та і каші синок любить. Але прочитала на упаковці, що вона без цукру і тепер переживаю, якщо вона зовсім не солодка, то синок їсти не захоче. Можливо хтось пробував їх, вони мають солодкуватий смак чи зовсім ніякі??? може краще іншу купити тоді...
Луковая
• 26 марта 2015
Ответ дляsky-fly
возьмите в маркете пару стиков сахара на кассе, делов-то
дякую:)))))) сиджу, сміюся з себе, що сама не здогадалсь! Треба вже мабуть відпочивати
Даю справку• 26 марта 2015
Ответ дляK_A_T_E_R_O_K
Она сладкая и без сахара, не переживайте.
это зависит от того, к чему привык ребенок. Если мама обычно добавляет сахар в кашу, то хипп ему будет несладкая
K_A_T_E_R_O_K• 26 марта 2015
возможно, мы ее едим сейчас и с этим проблем не возникало. Хипп вообще, по-моему, отличается своей натуральностью, поэтому, на суперсладость рассчитывать не приходится.
Луковая
• 26 марта 2015
Дівчата, всім дуже дякую!! Взяла кашу суху в коробці, думала вже іти іншу купувати, але тут мені підказали гарний варіант взяти із собою цукор на всякий випадок :)))
Солнечный день• 26 марта 2015
Она сладкая, просто нет сахара, он вреден малышам. Все кашки хиповские молочные с фруктами сладкие. Наверное фруктоза добавляется вместо сахара. Мы до сих пор в 2,5 их обожаем:) К тому же органика.