Стекловыжималка• 28 марта 2015

Хто виноватий?

Пішла сьогодні у відділення привату заплатити кредит дельтабанку,касир ввела невірні реквізити,яи їй вказала що невірно введені,а вона мені відповіла операція вже пройшла,нічого не можу зробити,гроші Вам скоро повернуться на карту,на запитання коли скоро вона пожала плечами,на запитання про те що мені робити з дельтабанком,адже там просрочка буде,хто платитиме штраф вона сказала платіть ще раз,Комісія 10 грн. Хто мені поверне? Прийдеться платити ще штраф.Перезвонила на гарячу лінію,дала їм всю інформацію,номер транзакції і т.п.сказали уточнять у спеціалістів по данному питанні і перезвонять ,до тепер чекаю.Що робити в такій ситуації?
Семен Семеныч• 28 марта 2015
вроде же приват не принимает дельтовские платежи, да и другие банки тоже

Alexandrovna7• 28 марта 2015
Нужно было сразу написать заявление
автор Стекловыжималка • 28 марта 2015
Ответ дляСемен Семеныч
Приймають,тільки в касі,а не в терміналі.Потрібні всі реквізити банку код МФО,якийсь ЄДРПО вроді...
Семен Семеныч• 28 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
спасибо, буду знать.
автор Стекловыжималка • 28 марта 2015
Ответ дляAlexandrovna7
Нужно было сразу написать заявление
Кому? Сьогодні субота працюють тільки каси в у відділеннях,я відразу поддзвонила на 3700
Сегодня я не я• 28 марта 2015
Нужно было сразу звать в банке управляющую! И с ней или ним решать вопрос на месте! А не сейчас писать тут! Тут Вам никто толком не поможет!
Доктор Хаос• 28 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
не могла она провести эту операцию,все проплаты по кредиту дельтабанка только у них в кассах,так как для других фин установ счета заблокированы,автор вас развели на возвращение денег у банка есть аж 180 дней
автор Стекловыжималка • 28 марта 2015
Ответ дляСегодня я не я
Там тільки каса,нема більше нікого,це відділення в супермаркеті...
Доктор Хаос• 28 марта 2015
Ответ дляСемен Семеныч
спасибо, буду знать.
это не верно,если у вас есть кредит в дельтабанке осуществляйте платежи у них через кассу с мокрой печатью

автор Стекловыжималка • 28 марта 2015
Ответ дляДоктор Хаос
Сегодня я не я• 28 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
Что-то я о таком не слышала вовсе. Отделение в супермаркете.
Ок, пусть оно будет где угодно, но если это отделение - то там должен быть управляющий
Попипиповна• 28 марта 2015
Ответ дляСтекловыжималка
Та яка ж управляюча в суботу?
автор Стекловыжималка • 28 марта 2015
Ответ дляСегодня я не я
Нема.Якщо будете в Ужгороді зайдіть в Дастор,подивіться на це чудо...
муха в кедах• 28 марта 2015
Це обман, відсторнування банковскої операції 15хв. Касир мав зробити через власну мережу на НБУ і операція по сплаті коштів повернулась на відділення.
ZAMURZA• 28 марта 2015
я плачу дельте другий рик на укрпочте --спробуйте
автор Стекловыжималка • 28 марта 2015
Ответ длямуха в кедах
Вона сказалаб що сторнування їм відмінили,мама працювала в банку,я одразу їй про це сказала....Незнаю як це,але не могла вона сторнувати