Дюагональ• 30 марта 2015

Питання для тих батьків які слідкують за своїми фінансами

Який у Вас бюджет на одяг+взуття+аксесуари для однієї дитини яка ще не ходить в школу?
(тобто від 0 до 6-7 років приблизно). Стать дитини значення не має. Якщо дітей кілька, ділимо загальну суму на кількість дітей.

Прошу відповідати тільки тих, хто веде бюджет і чітко знає свої затрати.
(досвід показує що ті хто пишуть "на око" дуже сильно занижають реальні затрати)

Всім дякую за участь.
Результат:
вже голосів: 124
64 (51.61%) до 6 тис грн на рік/ до 500 грн на місяць
44 (35.48%) до 12 000 грн на рік/ до 1 тис грн на місяць
12 (9.68%) до 24 тис грн на рік/ до 2 тис грн на місяць
4 (3.23%) більше 24 тис грн на рік/ більше 2 тис грн на місяць
Стекловыжималка• 30 марта 2015
Ответ дляСкорая помощь
В мене двої дітей і я прекрасно розумію, що одяг/взуття це тільки маленька частинка в затратах на дітей. . І за курсом валют теж уважно слідкую. Я Вам навіть більше скажу - навіть харчування дітей залежить від матеріального стану сім’ї, не те що одяг.
Ну как сказать. Есть много примеров, когда дети одеты на тысячи, а дома основная еда макароны и сосиски, перекусы сухарики и чипсы с газводой.