Стетоскопуло• 31 марта 2015
Тригуб Микола Васильович
Дівчатка, хто з Луцька? Хто лікувався в Тригуба М. В.? Як враженнЯ і результати?
Кривая спроса• 31 марта 2015
Знаю його (не як лікаря, а просто як знайому людину), лежала на збереженні у його рідної сестри - вони обоє порядні і кваліфіковані гінекологи, як для невеликого міста, я б сказала дуже хороші. Він постійно вдосконалюється, вчиться, їздить за кордон за досвідом, словом, росте і прагне більшого.
Стетоскопуло
• 01 апреля 2015
Ответ дляКривая спроса
Доброго дня! А де сестра працює? Як прізвище?
natochka30• 01 апреля 2015
Ответ дляsofi2101
Теж Тригуб, в жіночій консультації (здається третій поверх, там денний стаціонар), вона людяна, просто прєлєсть, я до неї вже після пологів ходила груди перевіряти, тобто вона ще й маммолог.
Стетоскопуло
• 01 апреля 2015
просто не знаю що робити, мене чекає операція, а я не впевнена чи це правильне рішення((
natochka30• 01 апреля 2015
Ответ дляsofi2101
Проконсультуйтесь, поїдьте в Боголюби - там сильні лікарі, якщо хочете взнаю в куми прізвище її лікаря (оперував її на предмет пухлинки в грудях).
І не переживайте, все буде добре
ПС напишіть якщо треба координати лікаря (може навіть телефон дам, він в Боголюбах сильний і перевірений).
І не переживайте, все буде добре
natochka30• 02 апреля 2015
Ответ дляsofi2101
Ок, якщо можете, буду вам вдячна!
Завтра нагадайте в лічку, пліз (просто ми прихворіли, боюсь забути, ок?)