Вперше в цьому році хочу спекти паску. Рецепти знайшла, але ось питання скільки по хвилинах треба мішати опару, скільки по часу треба, щоб тісто стояло в теплому місці, скільки потім по часу місити, і скільки по часу тісто має знову підніматись у формах. Буду дуже вдячна за ваш досвід.(І за ваші таємнички в рецептиках).
Ответ дляJungfrau
Тісто на паску не місять. Його змішують до однорідного стану і задишають. Воно набагато рідкіше, ніж на пироги, або на хліб. Ви маєте бути до цього готові, не кладіть зайвого борошна) Якщо хочете, можу написати свій рецепт. Там все по хвилинам розписано))))))
Буду дуже вдячна)))
Николас Кейдж• 01 апреля 2015
Я все на око роблю.Тісто мішаю поки саме не почне від рук гарно відставати.Сходить в теплі десь до години, знову такиж дивлюсь на око.Потім у форми і жду поки посходить.Печу 35-40 хв.в духовці і 30-35 в печі.