Скелет дыни• 05 апреля 2015

Під одним оком якась припухлість, що це може бути?

Я знаю, що це не місце де встановлюють діагноз, але спитаю.
Взагалі страдаю мішками під очима. Сьогодні зранку встала, як завжди з цими самими мішками, так щей під одним оком, на цьому самому "мішку" ще й якась припуклість, розміром десь 7мм, кругла, не болить, за станом шкіри не відрізняється, трохи є рожева пляма, якщо добре придивитися, око не болить, саме це місце також безболісне. Короче кажучи - Красавішна. Що це може бути?
Ната Лия• 05 апреля 2015
халязион, вполне возможно

http://proglaza.ru/bolezniglaz/halazion.html

ДаЗдраПерма• 05 апреля 2015
аллергия на чтото так проявилась
автор Скелет дыни • 05 апреля 2015
Ответ дляНата Лия
халязион, вполне возможно

якщо відтягую віко, то із середини нічого немає
Секс-Бомба• 05 апреля 2015
алергія,в мене таке було(
А поговорить?• 05 апреля 2015
у нас халязион тоже внутри не был виден , полгода выходил наружу. начинался припухлостью
автор Скелет дыни • 05 апреля 2015
Ответ дляА поговорить?
погуглила, нашла схожі фото( А це до окуліста звертатися?
автор Скелет дыни • 05 апреля 2015
Ответ дляСекс-Бомба
алергія,в мене таке було(
а що може і збільшитись? Ви щось так сильно сумно написали.
А поговорить?• 05 апреля 2015
Ответ дляСкелет дыни
да к окулисту! для начала назначит капли, мазь, может для иммунитета что-нибудь
А поговорить?• 05 апреля 2015
Ответ дляСкелет дыни
у моего ребёнка перед тем как прорвать гнойники были с горошину.(на обоих глазах- сверху и снизу) смотреть не мог. а сейчас на этих местах остались глубокие вмятины

Секс-Бомба• 05 апреля 2015
Ответ дляСкелет дыни
після того як випила таблетку проти алергії,все зникло)