Дадосвидания• 06 апреля 2015

незрозуміла для мене ситуація!Може я чогось не розумію????

Ось просто неприємно так.Чи то я чогось не розумію.Але спочатку:
переїхали нещодавно на новий район.я мама в декреті, одружена.З чоловіком в нас все ок. вийшла на дит.майданчик.Дитинка грається з дітками, знайомиться.Ось і мені скучно.Так виходить, що виходили ми на майданчик і виходили 2-ва папочки зі своїми дітками.Діти наші почали гратися, ну і ми батьки почали спілкуватися.Один папочка виявився надто балакучим.Ну і я з ним почала більше спілкуватись.Цікавий співрозмовник.він набагато старший мене.Я його розглядала як цікавого співрозмовника.Потім познайомились з його дружиною.і тут почалось:як тільки вони разом(з дружино), вони розвертаються і йдуть з майданчика.Як він один ми спілкуємось.Я думала, мені здалось, сьогодні знову така ситуація.Мені якось неприємно стало.Ми всі дорослі люди,і я нічого в тому поганого не бачу, щоб спілкуватись на дит.майданчиках.і да, він говорив, що я симпатична, що він би не затримувався довго на роботі,якби він був моїм чоловіком.Я , звичайно, на ці слова не реагувала, а навіть ігнорила.Але я не прагну інтриг і кохання на стороні, я просто спілкування прагну.Думаю,як мені тепер поводитись.Просто його самого ігнорити,якось тупо.Тепер кидайте в мене тапки і т.д і т.п.Готова вислухати.Але головне,як себе поводити?Чоловік мій теж з ним познайомився, ми з чоловіком з цього посміялись. Бо я розповіла, що вони разом ,якось дивно поводяться.
Р.S:вибачте, за можливі помилки.пишу на емоціях!
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляСергей Юрьевич Беляков
обоих?
Хоча, можливо вже підіграти....щоб вже знати за що так відносяться;))))))))))))))

GaleTTa• 06 апреля 2015
Ответ дляСергей Юрьевич Беляков
это пока вы чужого не целовали
Вы тоже на детских площадках с мамочками целуетесь?:)
Сергей Юрьевич Беляков• 06 апреля 2015
Ответ дляGaleTTa
только там и целуюсь, в других местах теряю контроль
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляNiniaCV
Ну,видит значит конкурентку)))(не обижайтесь пожалуйста)Всем свой мозг не вставишь,не обращайте внимания!
я так намагаюсь робити, але все якось так тупо!!42 роки чоловіку ,а видно мозок я у колібрі!
Сергей Юрьевич Беляков• 06 апреля 2015
Ответ дляДадосвидания
только не сильно обнадеживайте чужого папу, а то не остановится
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляGaleTTa
почну з усіма цілуватись, щоб відчути смак життя:))))))))))
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляСергей Юрьевич Беляков
Ой, дякую, що ви такі адекватні.З цього разом посміємось.Бо щось я вже піднапряглась:)))

NiniaCV• 06 апреля 2015
Ответ дляДадосвидания
Не делайте опрометчивых выводов!Может все обстоит так-Она Отелло в юбке,приревновала к Вам,муж сказал что-то типа:’Если тебя смущает,то не буду общаться с ней(т.е.с Вами)’,когда она не видит общается,все нормально,а при ней убегает,от греха подальше так сказать,посмейтесь и забейте.
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляNiniaCV
Видно тут залишається тільки посміятись:))))Проте видно мого чоловіка це теж заводить:в нас класний секс після розмов про цю парочку:)))))))))
NiniaCV• 06 апреля 2015
Ответ дляДадосвидания
ну вот-все что не делается,все к лучшему!
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляNiniaCV
ДА!Це точно!заб’ю на все, піду чоловіка зустрічати з роботи;)))