Дадосвидания• 06 апреля 2015

незрозуміла для мене ситуація!Може я чогось не розумію????

Ось просто неприємно так.Чи то я чогось не розумію.Але спочатку:
переїхали нещодавно на новий район.я мама в декреті, одружена.З чоловіком в нас все ок. вийшла на дит.майданчик.Дитинка грається з дітками, знайомиться.Ось і мені скучно.Так виходить, що виходили ми на майданчик і виходили 2-ва папочки зі своїми дітками.Діти наші почали гратися, ну і ми батьки почали спілкуватися.Один папочка виявився надто балакучим.Ну і я з ним почала більше спілкуватись.Цікавий співрозмовник.він набагато старший мене.Я його розглядала як цікавого співрозмовника.Потім познайомились з його дружиною.і тут почалось:як тільки вони разом(з дружино), вони розвертаються і йдуть з майданчика.Як він один ми спілкуємось.Я думала, мені здалось, сьогодні знову така ситуація.Мені якось неприємно стало.Ми всі дорослі люди,і я нічого в тому поганого не бачу, щоб спілкуватись на дит.майданчиках.і да, він говорив, що я симпатична, що він би не затримувався довго на роботі,якби він був моїм чоловіком.Я , звичайно, на ці слова не реагувала, а навіть ігнорила.Але я не прагну інтриг і кохання на стороні, я просто спілкування прагну.Думаю,як мені тепер поводитись.Просто його самого ігнорити,якось тупо.Тепер кидайте в мене тапки і т.д і т.п.Готова вислухати.Але головне,як себе поводити?Чоловік мій теж з ним познайомився, ми з чоловіком з цього посміялись. Бо я розповіла, що вони разом ,якось дивно поводяться.
Р.S:вибачте, за можливі помилки.пишу на емоціях!
Г@Л@В@ломка• 06 апреля 2015
Чого Ви так переймаєтесь? Коли той дядько буде на дитмайданчику один - скажіть йому все, як є. Якщо він ігнорує Вас у присутності дружин, значить, вона ревнива, а він не хоче зайвих проблем.

ksyxaua• 06 апреля 2015
один раз теж познайомилась з татусем в парку,і без задньої думки,як завжди питаю,а скільки вам-на що почула відповідь 33))ну я так завжди про діток питаю,а татусь все буквально зрозумів)
Тумба-юмба• 06 апреля 2015
які проблеми!!!!
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляГ@Л@В@ломка
я звичайно про це думала.АЛе це якось по-дитячому, як мінімум!
Компас Ижевска• 06 апреля 2015
Может он по женщинам ходок, жена знает, прощает и от вас отводит его каждый раз
GaleTTa• 06 апреля 2015
Общайтесь с ним как и дальше и мило здоровайтесь с женой:)) По он может еще тот ходок, жена в курсе...поэтому так и реагирует.А может не любит она делить общество мужа еще с кем-то.
Я гуляю на площадке когда муж на работе.
Если он гуляет с нами, мы тоже уходим с площадки и гуляем сами))
Телепузик• 06 апреля 2015
он хочет вдуть

автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляКомпас Ижевска
та я все розумію, а чисто по-людськи це нормальне відношення до мене.Хотілось більше поваги.Я ж приводу не давала!
СовНарКом• 06 апреля 2015
Ответ дляКомпас Ижевска
тоже про это подумала - интересно, если бы муж автора изменил раньше, смеялась бы она после такого
Г@Л@В@ломка• 06 апреля 2015
Ответ дляДадосвидания
Я не дивуюся такому, бо мій колишній начальник, йдучи містом мені назустріч (я була з двома моїми дітьми), зробив вигляд що мене не побачив. Я знаю, що його молода дружина ревнива і буде виносити йому мозок, тому просто не звернула на це увагу.
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляGaleTTa
ми теж з чоловіком так себе поводимо(йдемо окремо гуляти)Тут така ситуація, що всі один одного вже знають(я про інших батьків на майданчику),і тут як тільки я вийшла, вони підриваються і йдуть.Мені вже перед іншими неприємно.Тю, фігня якась повна,гидко так!
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляСовНарКом
причому тут мій чоловік.І чому він мені має зраджувати?Що за фігнЯ?
СовНарКом• 06 апреля 2015
Ответ дляДадосвидания
ну, наверно для того, чтоб вы не давали таких глупых вопросов...
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляТелепузик
он хочет вдуть
Так це його проблеми!Я тут до чого???
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляСовНарКом
якщо моє питання надто для вас дурне, так не відповідайте на нього.ви ж такі розумні!витрачаєте свій час на дурниці!
NiniaCV• 06 апреля 2015
может и правду жена ревнивая?
euhunter• 06 апреля 2015
по-моему, вы себе что-то напридумывали, чего нет и в помине. Ну не нравится жене вашего собеседника с вами общаться - ну и что? чего сыр бор разводить?
СовНарКом• 06 апреля 2015
Ответ дляДадосвидания
найдите себе реальных подруг - выплескивайте свои эмоции на них... или на мужа))
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляNiniaCV
может и правду жена ревнивая?
я все розумію.Вона краще знає свого чоловіка.А по відношенню до мене це нормально?Я ж з нею теж знайома!

автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляeuhunter
хай краще так буде як ви вважаєте!Люди разом йдучи з пів вулиці повертаються, коли я йду на зустріч.Дуже приємно!!!
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляСовНарКом
з чоловіком я все посміялась з цих збочинців!Вирішила , ще вас розвеселити:)
Сергей Юрьевич Беляков• 06 апреля 2015
Да мужа в засос поцелуйте, при виде их, и все вопросы отпадут
GaleTTa• 06 апреля 2015
Ответ дляСергей Юрьевич Беляков
Своего или соседского?:)
Сергей Юрьевич Беляков• 06 апреля 2015
Ответ дляksyxaua
это как из анекдотов про программистов
Сергей Юрьевич Беляков• 06 апреля 2015
Ответ дляGaleTTa
Своего или соседского?:)
обоих
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляСергей Юрьевич Беляков
вже пробувала;)))
Сергей Юрьевич Беляков• 06 апреля 2015
Ответ дляДадосвидания
вже пробувала;)))
обоих?
автор Дадосвидания • 06 апреля 2015
Ответ дляСергей Юрьевич Беляков
обоих?
свого!!!Мій найкращий!!!
Сергей Юрьевич Беляков• 06 апреля 2015
Ответ дляДадосвидания
свого!!!Мій найкращий!!!
это пока вы чужого не целовали
NiniaCV• 06 апреля 2015
Ответ дляДадосвидания
Ну,видит значит конкурентку)))(не обижайтесь пожалуйста)Всем свой мозг не вставишь,не обращайте внимания!