ПриснитсяЖЕ• 11 апреля 2015
В каких случаях врач стоматолог не дает гарантию на пломбу?
Оч@ров@Шк@• 11 апреля 2015
стоматолог всегда дает гарантию, если пломба платная. сроки- у всех разные
ПесиКот• 11 апреля 2015
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Говорит что у вас зубной камень по этому я не даю гарантию
Пусть удалит камень.
ПриснитсяЖЕ
• 11 апреля 2015
Ответ дляОч@ров@Шк@
а если есть зубной камень, пломба платная
Если показан другой вид лечения, а пациент настаивает на пломбе, то она без гарантии. А по закону: ІІ. Виконання гарантійного терміну збереження пломби після проведеного лікування забезпечується при :
1. Дотриманні пацієнтом правил особистої гігієни ротової порожнини.
2. Гігієнічному індексі, що не перевищують 2,0 балів (за Федоровим-Володкіною).
3. Відсутності у пацієнта захворювань ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту, злоякісних новоутворень, променевих уражень, тяжких форм порушення психіки, хронічного алкоголізму, токсикоманії, множинного карієсу, запаленні слинних залоз, аномалії положення зубів, аномалії прикусу і деформації щелеп.
4. Відсутності патології вагітності.
5. Показниках КПВ у віці 15-25 років - не більше 8, для 45 років і старше - 12,0.
6. Вмісті фтору у воді в зоні проживання пацієнта у відсотках від 0,8 до 1,2 мг/л.
7. рН слини пацієнта - не нижче 6,8.
8. Відсутності шкідливого впливу на виробництві.
9. Дотриманні екологічних норм ПДК на вміст шкідливих для здоров’я хімічних речовин у виробничих викидах в зоні проживання населення.
4. Відсутності патології вагітності.
7. рН слини пацієнта - не нижче 6,8.
Ответ дляAlex_Kri
4. Відсутності патології вагітності.
7. рН слини пацієнта - не нижче 6,8.
4. Відсутності патології вагітності.
7. рН слини пацієнта - не нижче 6,8.
+100
насчёт других видов лечения поясню немного - если показана коронка или вкладка (зуб разрушен более, чем на 2/3, кариозные полости уходят глубоко под десну), а пациент просит поставить пломбу, то это будет на его ответственности, о чём врач обязан предупредить и получить подпись пациента в карточке.