Остановщица• 16 апреля 2015

Дитячі кросівки і кеди шкіряні (перевірені продавці) - порадьте.

Порадьте будь ласка перевірених продавців, хто пропонує хороші дитячі кеди або кросівки, бажано на ліпучці, шкіра натуральна, щоб були легенькі. Дякую! (Розділ "Ищу" не допомагає, продавалку передивилась, хочеться знайти якісне).
марин75• 16 апреля 2015
лучше брать не кожаные, а текстильные, но качественные. В кожаных ножка не дышит и сильно потеет. А какая ножка у вас

автор Остановщица • 16 апреля 2015
Ответ длямарин75
Можливо, Ви праві, я розглянула б дійсно і текстиль. Ніжка 17 см, але думаю по стельці потрібно 18, зараз носить - 18 см (28-й розмір), але розміри по-різному пишуть, десь 18 см-це вже 29-й.
Бабка в тапках• 16 апреля 2015
Ответ длямарин75
не согласна, у меня кеды кожаные-европ.бренд-всё супер..блала кеды Супер Джеар0при 18градусах-нога потеет
автор Остановщица • 16 апреля 2015
От мені цікаво, щоб не просто було написано ’шкіра’, а щоб це була дійсно правда :) Бо написати ’натуральна шкіра’ - це дуже просто будь-кому, а в реалі...
Коко На Страже• 16 апреля 2015
Продавца искать
а производитель - берегиня
мягусенькие, легусенькие )))
MariSolo• 16 апреля 2015
можу запропонувати кеди фірми BEFADO (Польща)

https://www.kidstaff.com.ua/tema-12502417.html