Sova splushka• 22 апреля 2015
Глибокоповажна Адміністрація, а давайте напишемо в правилах щодо цих %, а?
Одне і те ж постійно, про ці проценти, обналичування, поповнення картки, і булочку на проїзд до пошти. Набридло.
Є пропозиція написати в правилах, хто повинен "за замовченням" сплачувати у яких випадках, і закрити цю тему раз і назавжди.
У кого свої власні особливі умови, той, звісно, має на це право, але зобов´язаний буде явно про це вказувати на сторінці оголошення. В тому числі, має право встановлювати різні умови для оплати готівкою та на картку (наприклад, готівкою стільки-то, а на картку +1% чи скільки захоче, але про це треба вказати). А якщо не вказав, але при цьому вимагає якісь додаткові комісії, - отже, порушує правила, і можна жалітися на такі оголошення з усіма наслідками з цього.
Правило по суті одне:
1. Свою комісію кожен сплачує сам, якщо іншого явно не вказано на сторінці оголошення.
Розшифровка з поясненнями для конкретних випадків:
1.1. Комісії Продавця:
- Комісія 1% на картці "Універсальна" (вона ж кредитка) Приватбанку "за обналичивание".
- Комісія 0,5% на картці "Для виплат" (вона ж соціальна, зарплатна) Приватбанку при отриманні грошей, "за нецільове використання картки". (Для тих, хто сумнівається: це комісія саме власника картки, всі питання та претензії до Приватбанку.)
1.2. Комісії Покупця:
- Комісія 2 грн. при поповненні картки Продавця через банкомат Приватбанку. (Примітка: при поповненні інтернет-картки Продавця комісії немає, при поповненні через Приват-24 комісії немає)
- Комісія 1% при поповненні зі своєї картки Універсальної, власні кошти, або 4% кредитні кошти.
- Комісії, які сплачуються при оплаті в касах Приват-банку, в тому числі касах інших банків.
Правило по суті одне:
1.1. Комісії Продавця:
1.2. Комісії Покупця:
Результат:
вже голосів:
56 (72.73%)
За
11 (14.29%)
Проти
6 (7.79%)
Утрималась
4 (5.19%)
Своя особлива думка
Kristal2013• 22 апреля 2015
Жаль, без анонимов мало людей выскажется правдиво.
З.Ы. как по мне, не в правилах это надо прописывать, а каждый продавец должен прописать свои условия в своих объявлениях. Читаешь объявления и принимаешь или отказываешься от покупки у этого продавца.
Ответ дляKristal2013
согласна
Ответ дляKristal2013
Без анонімів знову буде сварка і ні про що. А це не та тема, щоб соромитися чи чогось боятися.
Мова йде про те, що вважати ’за замовченням’, тобто коли в оголошенні не вказано нічого про комісію. Щоб не було знову і знову невизначених ситуацій.
Natka_Boska• 22 апреля 2015
я, в основном, как покупатель выступаю. в сообщении в реквизитами продавцы часто пишут например 100+10 укрпочта +1% = 111,1 грн. столько и перечисляю. оч удобно. а то самой высчитывать на калькуляторе или в приват24 играться с точностью до копейки надоедает.
Ответ дляЛиленок
Против. Администрация не будет потом разбираться, кто и почему кому-то 50 копеек не доплатил. Это никак не касается доски объявлений, коей является кидстафф.
Так Адміністрації і не треба буде розбиратися якось особливо. Фактично це буде підпадати під тип жалоби ’Цена товара не соответствует ...’, а тут вже процедура і так існує. І програмувати нічого не треба, лише додати текст до правил. Сам запропонований текст можна і змінити, я не наполягаю на саме такому формулюванні, само собою.
Ответ дляЛиленок
Согласна.
Продавец пишет в своем объявлении, какая оплата его устраивает. Договорились с покупателем - есть сделка. Не договорились - нет сделки.
Тем более, что тот же Приват постоянно свои комиссии меняет, и ПО у терминалов - нет смысла под него подстраиваться постоянно.
Ответ дляznumi
Так это предполагает дополнительную работу модераторам, сидеть с калькулятором и пересчитывать. Нужны дополнительные люди, их работу нужно оплачивать.
А у модеров и так работы хватает. Даже если бы единственным нарушением было новое - пару раз надетое.
Овчинка выделки не стоит.
Ответ дляnova_mama
Согласна.
Так в тому-то й справа, що не всі продавці вказують. А потім починаються непорозуміння, сварки і стоперші теми про те, хто яку комісію повинен сплачувати. Треба хоч якийсь варіант закріпити про ці комісії.
Объясните, интересен такой момент. Если я, продавец, должна оплачивать комиссию банка 0,5%, то тогда нужно поднять цену.
Вот я продаю здесь, на своём сайте, ВК, ОЛХ, ОК и на международном форуме. 50% покупателей киевляне которые покупают с примеркой и оплатой наличкой, примерно 4% из других стран. Мне для них тоже цену поднять? А что делать с покупателями из других стран, они платят свою комиссию когда переводят мне деньги, мне автоматом и с них брать 0,5%? А если человек оплачивает переводом, а не на карту? Наложкой не отправляю, но иногда случается, человек платит за отправку денег и % который в данном случае придётся заложить в стоимость товара?
Я реально не понимаю.
Получается что когда я покупаю ткани и фурнитуру через интернет, я оплачивую тот процент который говорит продавец, но когда я из этих тканей пошью и продаю, то при продаже я снова должна заплатить %.
Я реально не понимаю.
Ответ дляnova_mama
Овчинка выделки не стоит.
Навіщо модераторам сидіти з калькулятором?
Не вказав продавець про 0,5% чи 1% у своєму оголошенні, а у продавця потім вимагає, - отже, зауваження, хай вказує все явно.
А так модераторам ось зайва робота по цим постійним темам про комісії.
Ответ дляАлиса-dog
Я реально не понимаю.
Питання лише в тому, що всі особливі умови оплати повинні бути явно вказані.
Якщо не вказано - тоді вважається, що комісії 0,5% покупцеві сплачувати не треба і так далі, тобто описаний варіант ’за замовченням’.
Ответ дляznumi
Я тут покупаю не первый год.
И ещё ни разу у меня не было проблемы, что мы с продавцом друг друга не поняли в плане оплаты.
Обычно перед оплатой спрашиваю - по моим подсчетам, к Вам на карту должна зайти такая-то сумма?
Или продавец пишет - реквизиты такие-то, с Вас столько-то.
Темы на Советчице всегда будут. Людей не поменять. Но это мизер в % отношении от всего количества сделок.
Ответ дляznumi
Сейчас так и есть.
Кому нужно доплатить - тот пишет у себя в объявлении.
Кому не нужно, тот не пишет.
Ответ дляznumi
Но у меня есть разные покупатели, есть такие котрым я и не говорю про комиссию, а они при переводе видят её и сами оплачивают, а есть и такие котрые выносят мозг что доставка Укрпочтой 5 грн. и ни копейкой больше.
Как по мне то было бы очень удобно чтоб при создании объявления была кнопочка с вариантами : без комиссии или комиссия и поставить свою циферку.
И так же с доставкой, чтоб можно было поставить галочки на те компании которыми отправляешь и на Укрпочту ’доставка от ...грн.’
Ответ дляnova_mama
Сейчас так и есть.
Кому не нужно, тот не пишет.
Не всі пишуть. Багато хто взагалі навіть не в курсі, що у них соціальна картка ’для виплат’ бере з них 0,5% при поповненні, і цей момент може спливти вже в останній момент при оплаті в банкоматі чи в Приват24. В цих темах про комісії неоднократно про це писали, і я так теж раз попалась. Неприємно.
Ответ дляznumi
Основна мета - зменшити невизначеність при виборі товару, та кількість непорозумінь між продавцями та покупцями, от і все.
Ніхто нікого не примушує змінювати ціни чи свої умови роботи. Просто треба більш чітко їх описати. Я саме це і пропоную винести в правила.
А как это повлияет на мой выбор товара?
Я обычно в поиске выбираю нужные, пункты, сортирую, смотрю. Если товар понравился - тогда захожу в объявление и смотрю условия оплаты и способы отправки.
1%, 2 грн., 0,5% и т.п. не влияют на то, понравится мне вещь или нет. Влияет фото, цена, возможность пересылки удобной мне ТК.
Ответ дляАлиса-dog
Це взагалі було б супер, але це вимагає часу програміста. А внести просто текст в правила, не змінюючи більше нічого в коді сайту, це відносно просто і швидко, а кількість хаосу у цьому питанні може зменшитися (в те, що наступить повний порядок, я не вірю, але хоча б зменшиться).
Ответ дляznumi
Так эти люди по-прежнему не будут знать о комиссии, их не научишь.
Ответ дляnova_mama
А как это повлияет на мой выбор товара?
Наприклад, можуть бути два однакових товари з однією ціною у різних продавців, але один бере процент, а інший - ні. Також є люди, які принципово не купують у продавців, які беруть свою комісію з покупця. Або ще можуть бути причини. Важливо, щоб покупець міг зразу все оцінити, всі умови, і тоді вже вибирати.
Ответ дляznumi
Люди, которые принципиально не хотят платить комиссию, зададут продавцу соответствующий вопрос - и все.
Если два товара с одинаковой ценой, я куплю у того продавца, которого уже знаю, или у того, кто мне быстрее ответит.
Дорогие вещи у незнакомых не покупаю, поэтому разницу в цене 200-гривневого, например, товара (2 грн.) вполне смогу пережить.
И все эти предосторожности не гарантируют того, что продавец, не берущий 1%, позаботится о уменьшении стоимости доставки. И я ’сэкономлю’ 2 грн., а в результате потеряю 5-10-20-30 на тарифах ТК.
Ответ дляznumi
Їх можна бути відправити почитати правила, замість сваритися тут в темах.
Або на оголошення пожалітися. На другий-третій раз навчаться.
Можно, конечно.
Но это имеет смысл делать уже после того, когда все продавцы научатся пользоваться линейкой/рулеткой/сантиметровой лентой, отличать новое от б/у, шапки от кроссовок, размер S от XL.