виктория владимировна777• 24 апреля 2015

Рафин. или не рафин. масло жожоба полезно для кожи лица?

Какое лучше масло жожоба купить для лица вместо крема,рафин. или не рафин.?
Виктория1677• 24 апреля 2015
масло само по себе не очень то желательно в чистом виде....
автор виктория владимировна777 • 24 апреля 2015
Ответ дляВиктория1677
а чего не очень?какое Вы брали?
haiku• 24 апреля 2015
Для сухої шкіри, не схильної до прищів- мені підходить, маю нерафіноване. Зараз на обличчі)
Виктория1677• 24 апреля 2015
я лично пользовалась кокосовым и аргановым... как обьясняла мне косметолог - что для того что что бы проникать в кожу - в масле в чистом виде большие молекулы и из за этого оно остается на поверхности... а именно крема - там смесь бульдога с носорогом - в таком виде работает лучше всего...
от масла хуже не будет... пробуйте....
Ответ дляhaiku
А какой фирмы покупали?
haiku• 24 апреля 2015
Жожоба+рожевого дерева забирає мені червоні цятки (тільки свіжі).Тобто, у якийсь із шарів шкіри таки доходить....
haiku• 24 апреля 2015
Ароматика, там ніби в інструкції було, що нерафінована - зараз на пляшечці не вказано.
Ответ дляhaiku
про ароматику на сайтах пишут,что она не натуральная и очень низкого качества
haiku• 24 апреля 2015
Хоча можу помилятися - все ж таки вона достатньо недорога (принаймні була).Для обличчя ніби кращі рафіновані - вони легші.
haiku• 24 апреля 2015
Хм, мала ще їхню кокосову, потім замовила таку італійську, в чотири рази дорожчу...Ароматика була краща) Також рожевого дерева має бути справжня, бо діє))
Хоча,люди порівнювали з жожоба з Iherb, писали - якісніша, ніж від Ароматики.
haiku• 24 апреля 2015
Я наступного разу мабуть все ж з Iherb і замовлятиму, бачу тут є посередники.
symbol• 24 апреля 2015
Ответ дляhaiku
http://ru.iherb.com/jojoba-oil Хороший пр-ль Aura Cacia Любые масла надо наносить на влажную кожу, тогда все отлично впитывается
haiku• 24 апреля 2015
Дякую за пораду.
Так, наношу на зволожену)