Бабка-ежика• 25 апреля 2015
Какие бы купили?
своей доченьке?
Результат:
вже голосів:
39 (50%)
фото1
39 (50%)
фото2
Бабка-ежика
• 25 апреля 2015
Ответ дляЛюда 25
А почему нет варианта искала бы дальше?
хочу взять на продажу-ищу чтобы подешевле и внешне симпатичные были)
Детектор лжи• 25 апреля 2015
а нерожеві є? крик душі - чому для дівчат все тільки рожеве? я для своєї поки знайду щось блакитне-жовте-біле-зелене, упріти можна!
по темі - другі сподобались більше по фасону. а взагалі для своєї 3-річної донечки шукатиму із закритими пальчиками
Бабка-ежика
• 25 апреля 2015
Ответ дляДетектор лжи
хочется для широкой аудитории взять))...врядли мне кажется на голубые или зеленые будет большой спрос...да их и нету(
Детектор лжи• 25 апреля 2015
отож, нема! не хоча б білі були чи сіренькі. чесно - нудить вже від рожевого! а широка аудиторія носить рожеве, бо іншого нема! запропонуйте альтернативу!
Бабка-ежика
• 25 апреля 2015
Ответ дляДетектор лжи
есть беленькие,но и те с роз.небольшими вставочками))
Детектор лжи• 25 апреля 2015
це вже краще! успіхів Вам! а якщо у Вас щось буде відмінне від інших продавців, такі покупці як я, у Вас точно куплять. може, не одну мене так від рожевого верне ;)
Бабка-ежика
• 25 апреля 2015
Ответ дляДетектор лжи
спасибо большое!я к вам прислушаюсь)