Боевая• 25 апреля 2015
Головоломка
якщо ви вмієте розгадувати головоломки то може і мені допоможете)
в кукурудзяних паличках за 20гр дочці попавсь чехол голубий на замочку + там є півісочка але ззаді чомусь спеціально вирізана і обшита дирка))) може ви стикались з такою ігрушкою)? для чого вона? саме головне що це таке...
я вже все передумала але заїло те що я ж не дитина а зрозуміте для чого ця штука неможу) може у вас є здогадки)
Боевая
• 25 апреля 2015
Ответ дляДашенька из Киева
що таке ’півісочка’?
пробачте)))) підвісочка
Боевая
• 25 апреля 2015
Ответ дляКотенок аки рысь
может сфоткаете?
зараз сфоткаю))
мені ця фігня непотрібна але я неможу зрозуміти що це таке щоб в своїх 30р я незнайшла йому примінення)
Котенок аки рысь• 25 апреля 2015
Ответ дляБоевая
зараз сфоткаю))
бывает) сама такая.. как заморочусь иногда...)))))))))
Україна понад усе!• 26 апреля 2015
Ответ дляЗдесь на минутку
чехол, допустим для телефона и отверстие для шнура -наушников)))
конечно для наушников!
Боевая
• 26 апреля 2015
Ответ дляКотенок аки рысь
мене заділо те що дитина питає а що це і для чого а я ... незнаю)
Боевая
• 26 апреля 2015
Ответ дляУкраїна понад усе!
конечно для наушников!
тоді навіщо підвіска?)
Боевая
• 26 апреля 2015
Ответ дляХдеЯсь?
ого, які у вас цицьки великі )))) аж на столі лежать
я вам чехол а ви мені цицьки)))))))))))))
Боевая
• 26 апреля 2015
Ответ дляNETAFTORA
Може чехольчик на фотоаппарат ! А дырочка, как раз для объектива?!
ні тому що дуже маленький чохолчик і телефон також невміститься)