Мій батько був на сході 6 міс,повернувся і дослужує дома.Порвалися берци,можливо хтось має безхозні 41 р.??Тут з/п 2400, не потянемо купити,так як батько щойно з госпіталя,волонтери допомогти не можуть ,так як допомагають тим хто там зараз...
Суворо не судіть,Дякую...
valeri171981• 27 апреля 2015
поищите на олх. Мы осенью за 500 покупали, новые кожаные. А б/у наверняка еще дешевле можно найти
SolnceMira• 27 апреля 2015
Ответ дляЯнаК.
По ідеї ні,більше не поїде,ще три місяці і має бути демобілізація,але дослужити треба в чомусь
Zhanna1982• 27 апреля 2015
Ответ дляЯнаК.
На секондах з мене сміялися,в нас невелике місто,всі берци волонтери купують ав перший день
Невелике,це яке? Де проживаєте?
Zhanna1982• 27 апреля 2015
Ответ дляЯнаК.
В Ужгороді,у нас 3 секонда на все місто
Дивно,в нас місто менше,але секонди на кожному кроці,тому я про них і написала Вам.