Армейская• 04 мая 2015
У кого такое было?
Мені кожного дня вже десь рік, може й більше на мобільний хтось маячить або нерозбірливо щось говорить з трьох різних номерів МТС.
Номери телефонів завжди різні, але завжди 3 номери.
Спочатку думала, що це кол центр, бо коли передзвонюю, то зворотнього зв´язку немає.
Як можна дізнатися що це за № тел?
У когось таке було?
Дякую
Як можна дізнатися що це за № тел?
У когось таке було?
Дякую
Армейская
• 04 мая 2015
Ответ дляирина солнечная
давайте номера. погуглим.
+380504501740
+380503530638
+3805003343946
+380503530638
+3805003343946
ирина солнечная• 04 мая 2015
ни одной инфы к сожалению не нашла. позвоните оператору мтс, спросите, что за номера физической или юридической особы.
Армейская
• 04 мая 2015
Ответ дляирина солнечная
Добре, спробую. Дуже Вам дякую
Армейская
• 04 мая 2015
Ответ дляирина солнечная
Зателефонувала, сказали, що зможуть мені надати інформація про номери, коли я їм скажу, коли останній раз поповнювався рахунок хоча б одного з номерів, котрий телефонував?
ирина солнечная• 04 мая 2015
Ответ дляАрмейская
дурня якась. так и скажите звонят регулярно и надоедают. а вы лично звонили на эти номера?
Армейская
• 04 мая 2015
Ответ дляирина солнечная
так, дзвонила.
Йде один гудок, а далі абонент зайнятий, там або автовідхилення стоїть або я навіть не знаю, що це за фігня. На кол центр не схоже, бо дзвонять навіть вночі.