ХуАнита• 04 мая 2015
Измена мужа
Дівчата порадьте що робить.Хочу провірить чи зраджуе чоловік,чула спосіб з горчицею.Насипать трохі в плавкі і воно мае чухатись і шіміти.Якщо признаеться що свербить то не зраджею,а якщо промовчить то зраджуе.Але і можу отримати пилюлей потім.І цікаво знать і боюсь.
Я_поехала• 04 мая 2015
Ответ дляХуАнита
Томущо гуляе до ранку.
Я б запитала, де він гуляє, і напросилась погуляти до ранку з ним.
Не стесняюсь• 04 мая 2015
Ответ дляХуАнита
Не каже і не бере.
я бы такого мужа выгнала и не проверяла изменяет или нет
Не стесняюсь• 04 мая 2015
Ответ дляХуАнита
Не каже і не бере.
после того как прийдет, попросите с ним секса, если откажет, изменяет, более действенно)
Не стесняюсь• 04 мая 2015
Ответ дляХуАнита
А якщо е дитина то як?
а если ребенок, то Вы всю жизнь рогатой ходите ходить?
Я_поехала• 04 мая 2015
Ответ дляХуАнита
Не каже і не бере.
Автор, думаю, Ваш чоловік ще не нагулявся. Він, напевне, з тих. що люблять побухати, компанії, друзі всякі сумнівні, а дружина десь там на задньому плані.
Поставте питання ребром ’ Любий, або ти себе поводиш як чоловік або ти йдеш жити назад до мами’.
ХуАнита
• 04 мая 2015
Ответ дляЯ_поехала
Він взагалі не вживае і на гроші скупуватий.
Я_поехала• 04 мая 2015
Ответ дляХуАнита
О... ну тоді можете спати спокійно. Скупий коханець нікому не потрібен.
ХуАнита
• 04 мая 2015
Але ще ці знайомі які постійно розповідають,то з тіею бачили то ту возив.Що робить?
Я_поехала• 04 мая 2015
Ответ дляХуАнита
Автор, а може Вам варто, зовнішність підкорегувати.
Як Ви думаєте, чому він Вам може зраджувати? Що є в них такого чого немає у Вас?