Резвая лошадка• 06 мая 2015
Постійно зелені соплі у дитини
Добрий день! Дівчата, можливо хтось зіштовхувався з такою ситуацією як постійний гній з носа? Дитині 5 років, раніше ніколи не боліла насморками, а цього літа все почалось просто з зелених соплей, сходили до лора і не одного, сказав аденоіди, таке дають, вирішили видаляти, в жовтні видалили, але краще не стало, в місяць 2 рази обов´язково гнойні соплі, простих прозорих ще в неі не було. Знову пішли до лора, назначив промивання травами, морською водою та синупрет, пролікувались, ніби пройшло, потом знову і так безкінечний круг. Знімок хотіла зробити, щоб виключити гайморит, сказали
не потрібно. Потім пішла здала посів із носа, висіяли гемофільну ппаличку 10*4. Направили до інфекціоніста, та сказала що не від неі. Прорила весь інтернет, всі пишуть що іі потрібно лікувати, що це вона дає постійний гній. Вже думала сама купити антибіотик і подавати, просто немає сили! І ще взвязку з постійною інфекцією аденоіди знову почали рости. Ніхто конкретного серйозного лікування не назначає тільки підліковують. Обійшла кучу лікарів! А толку нуль! Хто мав діло з цією палочкою, як лікували? Дякую!
Лорка-хлорка• 06 мая 2015
Нам призначали бактеріофаг (ЯКИЙ САМЕ УЖЕ НЕ ЗГАДАЮ) капати у ніс і пити.Бактеріофагів є декілька, почитайте в інтернеті про них.Зробіть у баклабораторіі аналіз на чутливість до бактеріофагу. Вони не менш ефективні ніж антибіотики, але на відміну від АБ не приносять шкоди.
Резвая лошадка
• 06 мая 2015
Ответ дляbarbosiknosik
изофру капали?
капали, але великого ефекту не було видно!
Неугомонная• 06 мая 2015
нам назначали при зелени- капли в нос диоксидин+гидрокортизон + цефтриаксон =все смешать и капать по 2-3 р в день как правило 2-3 дня и проходят, но при первой же простуде-снова сопли и снова зелень...
Резвая лошадка
• 06 мая 2015
Ответ дляЛорка-хлорка
дякую, прочитаю. Нам тільки на антибіотики робили чутливість.
Аноним_Русалка• 06 мая 2015
в моїх обох синів були зелені соплі від аденоїдів. Одному видалили і були така ситуація, як у вас - цілий рік вони нас ще мучили і погано піддавались лікуванню. А потім пройшли і зараз бувають зрідка. а в другого сина пропали зразу після видалення, теж бувають зрідка.
Все індивідуально. Як сказав нам лор - організм повинен переналаштуватись.
Резвая лошадка
• 06 мая 2015
Ответ дляАноним_Русалка
але ж вони знов почали рости
Лорка-хлорка• 06 мая 2015
Ответ дляТоска в носках
Забула сказати-лікування на жаль не з дешевих.
Мы тоже долго боролись с зелёными соплями по 2 месяца. Как начинали с сентября ходить в садик, так и начинали сопливить. Меня её гундосый голос раздражал, я долбала её высморкайся-высморкайся! И потом мы открыли для себя спасение: капли Ципрофарм. Это антибиотики в каплях глазно-ушных. Но нам для соплей- отлично!!! Теперь сопли максимум неделю.
Попробуйте, может и Вам поможет!
Меня не звали• 06 мая 2015
Ответ дляninuha
Попробуйте, может и Вам поможет!
Хороший препарат, нам тоже его назначали.
Резвая лошадка
• 06 мая 2015
Ответ дляЛорка-хлорка
це точно
Резвая лошадка
• 06 мая 2015
Ответ дляninuha
Попробуйте, может и Вам поможет!
дякую, подивлюсь