Армейская• 07 мая 2015
Шановні продавці! Річ, яка одягалася новою бути не може!
Стикаюсь не перший раз із оголошеннями такого типу.
"НОВЕ" одягала 1-2 рази.
Як ви визначаєте нове чи б/у, коли створюєте оголошення? Річ, яка одягалася новою бути не може!
"НОВЕ" одягала 1-2 рази.
Первая леди колхоза• 07 мая 2015
это б/у даже если пишут что на 30мин фото просите,но время и нервы на поиск НовОГО
дЫнька• 07 мая 2015
Поддерживаю! И неплохо было бы Админам создать пункт Новое без Этикетки. Искала малышке на подарок вещи- угробила день, в итоге большая часть без бирок. А сами понимаете , дарить нужно с бирочками.
ПриснитсяЖЕ• 07 мая 2015
Вчера запарилась такое вычитывать. В заглавии новое ....а там отдела , померяла - на всех пожаловалась .
ПростоБелка• 07 мая 2015
Ну, если только надевалась - то может. Померяли пару раз и сняли.
А если уже носили 1-2 дня) - то конечно нет.
Армейская
• 07 мая 2015
Ответ дляПростоБелка
Коли ви в магазині купляєте, ви ж одяг міряєте, і не тільки ви. Але річ залишається новою, бо в ній нікуди не ходили.
ПростоБелка• 07 мая 2015
Ответ дляАрмейская
От і я про це)
Армейская
• 07 мая 2015
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я раніше була терпляча до такого роду оголошень. Але, щось мені здається, що буду скаржитись також на всіх. Краще потрачу час на скарги, щоб потім менце часу у інших ішло на пошук потрібного.