ЧукИГеки• 07 мая 2015
Плаття на випускний. Як вам?
Розумію, що дитина на випускному буде виглядати не так як всі серед інших пишних бальних суконь-тортів))), але зараз декілька знайомих мам першо- і другокласок кажуть, що краще купили б на випускний вишите (українське) плаття, бо потім його дійсно треба буде в школі (свято букварика, шевченківські дні і т.д.), та й не тільки в школу його можна потім буде вдіти, ми з Західної України, в нас навіть в церкву ходять в українському вбранні, вишиванках. Хотілося б почути вашу думку - купляти типу такого як на фото плаття на випускний чи краще брати таке як у всіх, бальне плаття?
Результат:
вже голосів:
129 (83.23%)
Сукня в українському стилі
26 (16.77%)
Бальна довга сукня
Купипупсичек• 07 мая 2015
Судя по вашему региону, если вы оденете платье-вышиванку, тогда ваш ребенок будет как все.
Бальное платье будет разительно отличать вашу дочь от всех.
Из ДОМа-2 Я• 07 мая 2015
Это не украинское национальное платье, это базарно-шифоновый ужас с маками.
ЧукИГеки
• 07 мая 2015
Воно не зовсім таке як на фото, дещо схоже, але без маків і з вишивкою на грудях. Фасон такий самий.
ЧукИГеки
• 07 мая 2015
Ответ дляКупипупсичек
Сумніваюсь, що в нас хтось на випускному буде в українському строю.
Иванка Бур• 07 мая 2015
Ответ дляАртура Пирожкова
так покажите свое)))
ЧукИГеки
• 07 мая 2015
Ответ дляVikki1982
мы были в платье в украинском стиле, не смотря на то, что у нас уже процветало лнр.
хотите такое, а дочь? если да, то не думайте о мнении других)
а можно фото увидеть?
gloriya8305• 07 мая 2015
как по мне сама идея хорошая, но в этом плтаье не сочетание украинского стиля, ткань искусственная, я бы заменила на натуральную и низ как фламенко что ли...не то
ЧукИГеки
• 07 мая 2015
Иванка Бур• 07 мая 2015
Ответ дляАртура Пирожкова
Ось, гугл видав дуже схоже на те, що я знайшла.
это мне не очень, как -то оно смотрится...даже не могу выразить, как будто два разных платья соединили и неудачно соединили((
Извините)))
ЧукИГеки
• 07 мая 2015
Ответ дляИванка Бур
Извините)))
Воно на фото так виглядає. Ми міряли, то на дитині непогано сидить. Єдине, боюсь щоб дочка не була ’не в темі’
ША все! я пришла• 07 мая 2015
Автор, вы пишете о каких-то бально-гуляльных платьях... у нас (Киев) год назад на выпуск девочки были одеты в обычные нарядные платья, которые можно носить и после мероприятия. Все были довольны
Сиреневая цапля• 07 мая 2015
Ответ дляАртура Пирожкова
Друге фото ужас!!!
Кучерявочка• 07 мая 2015
я б пошукала таке, як для дорослих - лляне довше вишите плаття. а це мені не сподобалось, не уявляю таке на шевченківські дні одягати
Бабулька• 07 мая 2015
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
+ 200% Верно сказано.
Непонятно• 07 мая 2015
Красивое платье, только маков много. Я бы их убрала, оставила только в волосах.