ГЛЮкоза• 10 мая 2015
подразнення у малюка
Під підгузником. Порадьте, будьласка, дієві методи. Судокрем не допомагає ((( з народних вже заварювала лавровий лист і цим відваром підмивала (раніше допомагала) і присипала крохмалем. Не бере((( в мене вже починається паніка. До лікаря у вівторок.
Аноним ФЕЯ• 10 мая 2015
попробуйте побольше без памперса держать.
это может быть грибок,обязательно врачу покажитесь.
еще может памперсы не подходят
Там-тарарам• 10 мая 2015
мажем с рождения кремом Мустела никогда ничего не высыпало, наверное у вас дело в подгузниках ((
ГЛЮкоза
• 10 мая 2015
Sleep and play. Вже місяць ними користуємось. Вже одягла хагісси. Ще дада лежить пачка. Надіюсь пройде і це просто памперси не підходять(((