Домашка• 12 мая 2015
Яка була реакція на шкірі вашої дитини, коли та перший раз пожалилась кропивою
Тобто не яка реакція, а як довго трималося висипання-прищики після того, як пожалилася дитина.
Син махнув рукою по кропиві, пожалився, поморщився почухався і забув. На слідуючий день дивлюся на тому місці, якісь прищики, тільки не припухші, як зразу після кропиви, а просто маленькі червоненькі. Думала пройде саме. Дитину вони не тербують. Були в лікаря, сказала попити протиалергічні препарати. Прищі вже 6 день, 4 день п´ємо протиалергічне, а прищі як були, так і є, в кращу сторону змін від лікування не спостерігаю. Може ще біля основної маси з´явилися де не де одиночні, більше ніде немає, тільки на руці. Підскажіть щось, хто з таким стикався(
Домашка
• 12 мая 2015
Ответ дляМарафетчица
що саме п’єте і чим мастите?
п´є супрастин, призначили ще мазь бетаметазон, але щось побоялась її мастити, так як вона гормональна, мастю солкосерилом
Домашка
• 12 мая 2015
Ответ дляМарафетчица
що саме п’єте і чим мастите?
Ви можете щось підсказати? Буду вдячна!