рукиЖимолости• 15 мая 2015
Хто користується Дифферином є питання
Користуюсь 4 день ,але поки що зробила перерву дуже сильно пересушила шкіру і почервонінням в деяких місцях з´явились..Скажіть в кого таке було і чим можна зупинити цей зуд?
Сиреневая цапля• 15 мая 2015
Надо было смешивать с увлажняющим кремом, было бы все ок. Отложите пока диферин и помажте раздраженные места чем нибудь успокаивающим, алоэ к примеру. Пантенолом.