Зажуженная Жужжа• 17 мая 2015
Я сын дяденьки ,который не удовлетворил тетку НА ПЕРЕКУРЕ
Тетечка,папа сказал,что если вы так сильно расстроились,то он на следующей неделе трахнет вас еще раз. А мамка наругала папку и сказала чтоб больше откусаных сосков домой в карманах не носил и приглашает вас,тетечка,после того как папка вас трахнет ,обсудить создавшуюся ситуацию на семейном совете,и бывшего вашего пригласит в качестве независимого консультанта
Зажуженная Жужжа
• 17 мая 2015
Ответ длянеДоПриличий
Та не, пока ты подрастёшь, из меня секретарка уже будет никудышня)))
батя каже,шо гарних секретарок тримають не для сексу.а для роботи,і в поважної людини повинна бути секретарка старша 45 років .Так шо,тьотя ,не зводьте на себе наклеп,краще приводьте до ладу фігуру і купляйте костюма
неДоПриличий• 17 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Завтра с утра бегу уже за костюмчиком!))) Какой брать? Зайки или пчёлки?
Замыленная• 17 мая 2015
так поясніть жеж електорату що се стресло, хто кого і де не задовільнив? електорат же хоче встряти у бесіду, але не догоняє про що мова. зсилку давайте, карочє.
Зажуженная Жужжа
• 17 мая 2015
Ответ длянеДоПриличий
та я ж не розуміюся на той вашій моді,беріть які вам пасують.Ну на зиму можно зайця-він тепліший,а литом можна і бджілки,тільки у вас як з фігурою-шоб горизонтальні полоски вас товстою не зробили
неДоПриличий• 17 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
С фигурой всё отлично! 16 лет назад - 10-ое место в Мисс Украина)))
Смайлик• 17 мая 2015
Мля, добывила в избранное, я такой темы ржачной еще не встечала, завтра куме покажу.
Зажуженная Жужжа
• 17 мая 2015
Ответ дляЗамыленная
Любимка-анонимка• 17 мая 2015
Ответ дляСмайлик
то все мій синок, бо Сірожа - маладєц
Зажуженная Жужжа
• 17 мая 2015
Ответ длянеДоПриличий
То ви ще молоденька.А писать грамотно умієте,і з розумним виглядом казать-він на совєщаніі?
неДоПриличий• 17 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А то! Конечно!!!
неДоПриличий• 17 мая 2015
Ответ дляЗамыленная
Смайлик• 17 мая 2015
Кинула отій хвойді зсилку на цю тему, нехай знає, як з вашим татом чпокатися!
Зажуженная Жужжа
• 17 мая 2015
Ответ длянеДоПриличий
А то! Конечно!!!
ага,ну тоді трошки постарійте,шоб як батя казав-постаршу.
А шо ,є таке 10-те місце у тому конкурсі?
Там якісь странні побєдитєльніци -чогось такі страшні ,а найгарнюні чогось не виграють((((
Зажуженная Жужжа
• 17 мая 2015
Ответ дляЛюбимка-анонимка
то все мій синок, бо Сірожа - маладєц
Мамцю,чого не спиш? Я тута сам з тітками побалакаю.
неДоПриличий• 17 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Они не страшные.. Визажистам их руки поотбивать надо
Зажуженная Жужжа
• 17 мая 2015
Ответ дляСмайлик
та папа вже сам не радий,шо з тою хвойдою тягатися почав.Він же ж не думав.шо вона його на весь тирнет почне обсуждать,може ще фотки покаже у соцмережах.Ганьба кароч.
Ну нічо,мамка на стрьомі,тоже тут,читає тему той тьотки,та на вус мотає. Бувшому завтра набере-розпитає шо вона за птиця така
МошеЙница• 17 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
сама цінна річ у сім’ї -це я .Батько без мене нікути не піде. Так шо та тьотка ше не в курсі,яке придане батя до неі притягне))))

Татьяна2012• 17 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мамцю,які хламідіі-ніч надворі,поки ті хламідіі довезу у город-вони повиздихають,а з батьком не повезеш,бо спить.Боюся,шоб не гірше-хламідіі,то фігня. Ти того,пока до нього не лізь-ну ручкою можеш помацати,тіко потім помий руки,і в рота не бери,бо вони,гади,усюди пролізуть
талант однозначно)
Татьяна2012• 17 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
обіцяю вам.як першому моєму виборцю пожизнєно 130 грн.виплачувать
та шо ж такое, гапьять я апиздала.
Татьяна2012• 17 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Хай мамця не забуде и бувшому той тьотки помацать, глядишь у вас новий тато появиця.
Зажуженная Жужжа
• 17 мая 2015
Ответ дляТатьяна2012
ой,тьотя.то ви розізлилися,шо не ви перша на 130 гривень пожизнєнно.Не журіться,може ще моя секретарка емігрує ,тоді грошики вам перейдуть
А щодо мамки,то вона стільком мацала,шо до Москви раком не переставить,аж встидно. Вона венеролог,а зара курси на проктолога проходить.
Татьяна2012• 17 мая 2015
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Радисть то яка, хай уже емигруе, 130 гривен не памишають, тим паче пажизненно, буду ждать з нетерпеньем. Напишу геть писюльку-хадатайство у посольство, хай уже ваший секретарши визу на пмж дадуть, бо як довго жить буду, то на хату рокив до 100 насобираю, роскошувать буду на пенсии. 130 грн. - це ж за рик буде цельных шейсят девять долярив, зара таки гроши на дароги не валяються, так шо сикритарку вашу падвинэмо)
А мамани привет передавайте, хай там на курсах не филоныть, может найдет сваю любофф там, и пакине вашего непутевого батеньку.