Помеха справа• 19 мая 2015
Днепропетровск, специалисты, аутизм
Де у Дніпропетровську займаються з дітками аутистами, поділіться будь-ласка координатами логопедів, дефектологів, ава терапистів будь-ласка, дуже терміново потрібно. А також потрібний кваліфікований дитячий неволог та психіатр в цьому напрямку.Буду дуже вдячна
Прячусь от Всех• 19 мая 2015
Раньше на Паторжинского 13 центр был. Погуглите
еще на Фучика больница
фан L.O.S.T.• 19 мая 2015
автор, может не по теме, но как вы определили что у ребенка аутизм и какой специалист об этом первый сказал?
Помеха справа
• 20 мая 2015
Ответ для2203
На Калиновой,центр ’Светлячок’
А во ходите до цього цього центру? Ава терапия там э?годинна заняття сколько?вибачте за помилки.пишу з планшета
Помеха справа
• 20 мая 2015
Ответ дляфан L.O.S.T.
сама замытила проблеми в 1р 10 міс, питала невролога-всі відмахувалися, говорили прийдете після 3-4 років, отака у нас медецина(((((