Бесконечность-не предел• 21 мая 2015

Бланк медосмотра в школу Киев

Добрый день.
Где можно найти чистый бланк медосмотра в школу Киев?
В школе говорят не осталось, нужно ксерить, но ксерокс не работает. В поликлинике говорят только школа выдает и бланк номера не имеет. Думала может по номеру формы в инете найду. :(
Выручайте!
ЕлькиПальки• 21 мая 2015
Ответ дляХуАнита

Тю, а я думала, у вас полная!
Тю, я вам не навязывала свою помощь.
Ищите сами.

ЕлькиПальки• 21 мая 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
а вроде двухсторонняя была, не?
нам дали на отдельных листиках Мне на следующей неделе нужно детям раздать. Еще подготовить успею
ЕлькиПальки• 21 мая 2015
Ответ дляХуАнита

Двухсторонняя. ЕлькиПальки показывает первый листик.
Покажите вы вторую часть. Читайте пост 27
ХуАнита• 21 мая 2015
Ответ дляЕлькиПальки
Тю, я вам не навязывала свою помощь.
Ищите сами.

Я свою уже сдала. Была бы на руках - показала бы.
Хотела тоже помочь человеку)
ЕлькиПальки• 21 мая 2015
Ответ дляХуАнита

Хотела тоже помочь человеку)
Тю......
автор Бесконечность-не предел • 21 мая 2015
Девочки, не ругайтесь. :)
Где ж вторую сторону взять то?
что то в интернете про вторую сторону молчок.
А был ли мальчик? Может с одной стороны только?
ЕлькиПальки• 21 мая 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
http://pda.apteka.ua/article/249175
ЕлькиПальки• 21 мая 2015
По ссылке есть вторая сторона 086/2-0

ЕлькиПальки• 21 мая 2015
АТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони

здоров’я України

від 23 травня 2012 р. № 382

ФОРМА

первинної облікової документації № 086-2/о «Карта профілактичної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем»

Код форми документа за ДКУД

____________________________

Код за ЄДРПОУ

___________________________

Найменування центрального, місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, у сфері управління яких перебуває загальноосвітній навчальний заклад, або найменування (прізвище, ім’я, по батькові) засновника (власника) загальноосвітнього навчального закладу приватної форми власності _______________________________________________ Медична документаціяФорма первинної облікової документації№ | 0| 86 | – | 2 | / | о |

Найменування та місцезнаходження закладу охорони здоров’я, відповідальні особи якого заповнили цю форму__________________________________________

Код за ЄДРПОУ ________________

Карта

профілактичної роботи з учнями загальноосвітнього навчального закладу, їх батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем

1. Прізвище, ім’я, по батькові учня _______________________________________________

2. Місце проживання, телефон учня ______________________________________________

3. Дата народження учня __________________ 4. Стать ж ч

5. Найменування загальноосвітнього навчального закладу, клас ______________________

6. Дата проведення попередньої профілактичної роботи з учнями загальноосвітнього навчального закладу, їх батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем: ___________________________

7. Дата проведення профілактичної роботи з учнями загальноосвітнього навчального закладу, їх батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем: _________________________________________

8. Рекомендації (з урахуванням віку дитини та проведеної профілактичної роботи)_______________________________________________________

9. Дата проведення наступної профілактичної роботи з учнем, його батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем __________________________________________________________________

10. Дата заповнення Карти ____ ______________ 20___ року

11. Підпис лікаря ________________ __________________ (П.І.Б.)

Місце печатк
Это то что с другой стороны?
Спасибо!
Ответ дляЕлькиПальки
АТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони

здоров’я України

від 23 травня 2012 р. № 382

ФОРМА

Код форми документа за ДКУД

____________________________

Код за ЄДРПОУ

___________________________

Код за ЄДРПОУ ________________

Карта

Місце печатк
Да ну, а при чем здесь наркотики?
ЕлькиПальки• 21 мая 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
Да ну, а при чем здесь наркотики?
это уже не ко мне
ЕлькиПальки• 21 мая 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
Да ну, а при чем здесь наркотики?
я же дала вам приказ МОЗ. Именно в нем и указаны эти две формы
ЖонДуан• 21 мая 2015
Напишите в личку. Поделюсь бланком)