КликОЛЬКА• 22 мая 2015
Чи повинна дитина вміти читати в 4 роки?
Сину виповнилось 4 роки. Ще не читає. Букви знає давно, більше року. Зі складами печалька. Чоловік вважає, що повине читати, аргументуючи це тим, що сам прочитав буквар в 4 роки. Тому регулярно звинувачує мене втому, що я не займаюсь дитиною і обурюється, що в мене та моєї мами педагогічна освіта, а дитина ще не читає. Я переглядала різні статті по дитячій психології, ніде не вказано, що це відхилення. Як мені його переконати? Вже малому почав на цьому наголошувати, я переживаю, щоб в дитини комплекси не розвинулись. Нещодавно був цілий скандал на цю тему. серез нашого оточення рідко в кого дитина почала читати в такому віці.
А коли ваші дітки почали читати?
З якого віку ви почали навчати читанню дітей?
А коли ваші дітки почали читати?
Сегодня я не я• 22 мая 2015
Ответ дляKateka
Ну а как, физику как минимум к 5 уже нужно знать...без этого, никуда
Ничего смешного не вижу
У нас в саду в старшей группе есть занятие, которое называется ’Малі дослідники’, где дети ставят физические опыты и им доступно объясняют их природу.
Дети обожают этот урок.
Сорока белобока• 22 мая 2015
Ответ дляКликОЛЬКА
Самому навчати заважає лінь та небажання
вот и ответ! я всегда говорю: ’не нравиться - сделай сам’
КликОЛЬКА
• 22 мая 2015
Ответ дляKateka
У меня один вопрос. Зачем?
Також задаю собі це питання.
В школу планую віддавати не раніше 7 років. Зараз більше уваги приділяю прогулянкам на велосипеді, роликах, басейну. дуже допитливий, гарно розмовляє, багато спілкуємось.
Кондуктор автобуса• 22 мая 2015
Зависит от ребёнка. Но не должен - это точно) Просто это возможно. Зависит от желания и усидчивости деток. Моя доця очень любит учиться. Но не очень любит бегать и т.п. Я бы хотела, чтоб было наоборот. В 2 года она уже знала все буквы, сейчас 4 года, читает слоги и простые слова. Но у неё к этому большое желание, я вообще считаю, что рано. Учу её, конечно, т.к. постоянно тянет ко мне книжки и блокнотики с учёбой))
Смотрите по ребёнку и не слушайте папу. Если ему так хочется, чтобы его сын читал, то пусть приложит к этому свои усилия. Учить он не хочет сам, а хочет, чтоб сын читал и он им гордился)) Хитро.
Ответ дляСегодня я не я
Ничего смешного не вижу
Дети обожают этот урок.
Нет, нет....опыта это ерунда и игры. Только формулы и их выведения...а то совсем расслабились все
Ганцю в кєдах• 22 мая 2015
Ваш папа садист. Я научилась в 5 и потому что уж очень сильно хотела. Если отец вашего ребнка будет гнобить то он на всю жизнь возненавидит чтение!!! А заодно и папу. Ну и что что папа в 4 научился - это что показатель интелекта? Многие однокласники мои в 1 классе буквы учили и читать их учили только там. Читать процесс механический там мозга особо не нужно , главное ДУМАТЬ научить!!
Баррикадница• 22 мая 2015
Ответ дляKateka
правильно, правильно в то совсем ребёнка забросили
да мне так стыдно еще не было((
Доктор Хаос• 22 мая 2015
Ребенок никому ничего не должен. Перед школой - да, желательно конечно уметь читать, считать и писать, зачем вам это в 4 года? У меня дочка в 4 уже читала, причем начинали не с букваря, а с вывесок и названий магазинов на улице. Сыну 3, не знает ни одной буквы - не хочет и все тут, я не заставляю.
Ответ дляКликОЛЬКА
Також задаю собі це питання.
Правильно вы всё делаете
Как мужу объяснить не знаю. Я бы просто предложила самому его учить... и всё
Я не Тролль• 22 мая 2015
Мы идем в 6 но проблемы что еще не ситает в 5 не вижуу. Старший когда пошел в школу, были дети что и букв в 1 классе не знали
ЖующаЯКонфету• 22 мая 2015
Ответ длят-а-м-а-р-а
А у нас в саду детки не то что не читают, а даже буквы некоторые еще не выговаривают полностью, родители не хотят водит деток к логопеду, хотя направление выдавали. Цифры только учат, мы считаем до 100.
у нас тоже есть детки, которые очень плохо говорят, а есть такие, что бегло читают)))) но вторых на занятия водят развивающие, в саду конечно ничему такому не учат
Ганцю в кєдах• 22 мая 2015
Ответ дляКликОЛЬКА
Також задаю собі це питання.
Ну и отлично - зачем дитя нагружать. Пусть развивается - еще успеет школа все соки выжать и здоровье отобрать(
КликОЛЬКА
• 22 мая 2015
Я не заставляю, попробувала декілька разів, бачу, що не йде дитині поки що. В садочок не ходили майже рік через часті хвороби, літом знову попробуємо. Зараз ходить на розвивалки. Звичайно, що порівняно з дітками, які там з вересня, в мого менше знань, набагато, але в загальному я вважаю, що розвивається згідно віку.
Заставляличка• 22 мая 2015
Ответ дляКликОЛЬКА
Також задаю собі це питання.
В мене донька, 4.8 років. Літери знає давно, прості слова (до 6 літер) читає з 4.4 роки ...ми тоді на лікарняному з вітряною віспою сиділи і за 2 тижні навчилися. Зараз минуло вже півроку, а віз і досі там: як читала лише окремі слова, так і читає((( Але в основному винна я - мало часу на заняття. З садочка повертаємося о 8, а в 9.30 вже спати збираємося... лише 1.5 год на спілкування і то у вечірній час - не хочеться його гаяти на муштрування, бо великого бажання самій читати не бачу(((
У нас теж сім’я педагогів (я, мама, чоловік та сестра закінчили пед. з різних напрямків), чоловік теж читає змалечку, у 5 вже був записаний в міську бібліотеку))) Постійно про це говорить, але мене не звинувачує. Донька і так в порівнянні з одногрупниками в садку дуже розвинена. Читати любить, але коли я читаю. Легко вчить великі вірші і прозу на пам’ять. Читати до школи будемо точно, але кому воно потрібно в 4 чи навіть в 5? Інша справа, якщо є потяг до навчання... а в нас його нема
КликОЛЬКА
• 22 мая 2015
Ответ дляЗаставляличка
Також вважаю, що не потрібно. Буду шукати в неті статті і чоловікові вголос читати, щоб відчепився, ще тему цю покажу.І в мене брак часу. Є ще одна дитина. Толком увагу приділити обом не можливо. І домашню роботу ніхто не відміняв. Але справа навіть не в тому. Я не буду заставляти дитину,якщо вона поки до цього не надається.