Женамужная• 25 мая 2015

Канікули в садочку???

Дівчатка хтось щось чув за 3-х місячні канікули в садочку такі як в школах???? На дитячому майданчику почула, що хочуть зробити канікули на три місяці, бо нема фінансування?????
Кукусик• 25 мая 2015
Тернопіль,нам сказали тільки липень

Госпожа Белладонна• 25 мая 2015
місяць
Проработник• 25 мая 2015
Только что из сада, у них пока месяц.
Повелительница лампочек• 25 мая 2015
в нас і до цього було 2 місяці кожного року...
Кто крайний?• 25 мая 2015
2 недели сказали в этом году, я рада, но все-равно придется таскать ребенка с собой везде((( И на работу тоже, обидно(
мой акаунт• 25 мая 2015
1,5 місяця, м.Луцьк
автор Женамужная • 25 мая 2015
фух ну тоді це якась помилка, що на три місяці закриють садочки
ptichka_korolyok• 25 мая 2015
Місяць у нас. Але можно й на усе літо забрати.
Заикальница• 25 мая 2015
Місяць липень всі садочки в місті закриті крім двох садків в які будуть щвозити всіх діток у збірні групи. Беруть лише діток в яких батьки офіційно працюють і принесуть довідку з роботи.

Наталья К.• 25 мая 2015
Ответ дляПовелительница лампочек

Писала в соседней теме. У нас 3 садика рядом, каждый год один садик дежурит, и все детки, кого не с кем оставить, ходят в дежурный сад. Киев.