Татуся Бо пишет на фэйсбуке, но думаю что на советчице ее поймет каждая)))Далее оригинальный текст
"Діти - це вєчний кредит під дурні проценти і ніхто вам не зробить рефінансування, ніхто не знизить ставку.
От прокидається вранці з соплями - лікуєш соплі.
Вилікував соплі - порвались нові сандалі.
Купив сандалі - кончились штани.
Купив штани - почала кашлять.
Вилікував кашель - срочно нужен самокат.
Купив самокат - треба в зоопарк.
Ходиш в зоопарк як на роботу - лікуй алергію.
Вилікували алергію - кончились сандалі.
Купив сандалі - виросла із футболок.
Купив футболки - лікуєш коньюктівіт.
Вилікував коньюктівіт - дмухай на розбиті коліна.
І паралєльно прокидаєшся вночі від пиання в ліцо "мама, а де сонечко?". В 6 ранку тебе тягнуть за ногу з ліжка. Їси ти стоя пока ніхто не помітив. Мрієш про шалено наперчену солянку. І думаєш "колись таки я висплюся".
Іноді гостро турбує питання, чи точно через 20 років стане легше, чи це хтось мене наябує?
А ще час від часу приходить думка, шо дитині дісталась найхуйовіша мать во всєлєнной.
Хоча, не все так погано - я знаю всю мультографію, всіх фіксіків поіменно, всіх поні, всіх вінкс, всіх принцес і всіх довбаних риб. А ще в мене легалізоване право розмальовувать раскрашки і складать пазли.
Ну і да...все це компенсує абсолютна і безумовна любов..."
Купив сандалі - кончились штани.
Купив штани - почала кашлять.
Купив самокат - треба в зоопарк.
Вилікували алергію - кончились сандалі.
Купив сандалі - виросла із футболок.
Купив футболки - лікуєш коньюктівіт.
Раздражевская• 26 мая 2015
Ни через 20, ни через 30 лет не станет легче. Маленькие детки- маленькие бедки. Большие детки....
Ду да ду да ду• 26 мая 2015
Я родила 19 лет назад и у нас это называлось - выгодное вложение денег.
Половину из того, что прочитала, болячки мультики, пронесло, такого не было, ффух.
И.О. человека• 26 мая 2015
у каждого в нас в голове есть мир в котором мы живем, как будем воспринимать мир так и будут складываться события вокруг нас.