Beauty line• 26 мая 2015

Дети это вечный кредит!

Татуся Бо пишет на фэйсбуке, но думаю что на советчице ее поймет каждая)))Далее оригинальный текст

"Діти - це вєчний кредит під дурні проценти і ніхто вам не зробить рефінансування, ніхто не знизить ставку.
От прокидається вранці з соплями - лікуєш соплі.
Вилікував соплі - порвались нові сандалі.
Купив сандалі - кончились штани.
Купив штани - почала кашлять.
Вилікував кашель - срочно нужен самокат.
Купив самокат - треба в зоопарк.
Ходиш в зоопарк як на роботу - лікуй алергію.
Вилікували алергію - кончились сандалі.
Купив сандалі - виросла із футболок.
Купив футболки - лікуєш коньюктівіт.
Вилікував коньюктівіт - дмухай на розбиті коліна.
І паралєльно прокидаєшся вночі від пиання в ліцо "мама, а де сонечко?". В 6 ранку тебе тягнуть за ногу з ліжка. Їси ти стоя пока ніхто не помітив. Мрієш про шалено наперчену солянку. І думаєш "колись таки я висплюся".
Іноді гостро турбує питання, чи точно через 20 років стане легше, чи це хтось мене наябує?
А ще час від часу приходить думка, шо дитині дісталась найхуйовіша мать во всєлєнной.
Хоча, не все так погано - я знаю всю мультографію, всіх фіксіків поіменно, всіх поні, всіх вінкс, всіх принцес і всіх довбаних риб. А ще в мене легалізоване право розмальовувать раскрашки і складать пазли.
Ну і да...все це компенсує абсолютна і безумовна любов..."

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...
Foxliz• 26 мая 2015
У нас когда родилась первая дочка, мы с мужем решили ,что дочка это наш пожизненный кредитёныш :)

Раздражевская• 26 мая 2015
Ни через 20, ни через 30 лет не станет легче. Маленькие детки- маленькие бедки. Большие детки....
Elena Poludinska• 26 мая 2015
Это точно
Mama Sofii• 26 мая 2015
100 %. Детки это очень дорого, но они спасатели от одиночества.
Все знаю вдоль и поперек )• 26 мая 2015
люблю читати татусю бо ))))
Ду да ду да ду• 26 мая 2015
Я родила 19 лет назад и у нас это называлось - выгодное вложение денег.
Половину из того, что прочитала, болячки мультики, пронесло, такого не было, ффух.
И.О. человека• 26 мая 2015
у каждого в нас в голове есть мир в котором мы живем, как будем воспринимать мир так и будут складываться события вокруг нас.

витая• 26 мая 2015
СПАСИБО .ПОСМЕЯЛАСЬ.ТАКИ ДА
Миледи• 26 мая 2015
ой! я еще один прикол встречала - сейчас поищу...