ПуФФынка_мисс• 31 марта 2013
Куда лучше сходить, к психологу или к батюшке?
На душе тревожно страшно дурные мысли преследуют .Куда лучше пойти к психологу или к батюшке?
Фрося_Бурлакова• 31 марта 2013
К доктору, простите стебусь... К антимяу, мне помогла! Дамы я точно не антимяу, не накидывайтесь!
ИМХОля• 31 марта 2013
сходите просто в церковь. помолитесь или просто постойте подумайте пообщайтесь с богом....
Простецкая• 31 марта 2013
У мене такі самі проблеми як у Вас.Сходила до невролога,діагнос вегетативна дистонія,причому запущена.Стан такий як дипресивний.Приймаю вітаміни і таблетки ніби трохи легше.А до церкви в будь-якому випадку добре сходити.Виздоровлюйте.
Баба-царьлебедь• 10 июня 2013
Сама лікар, і знаю що подругам психологам і психіатрам буває просто необхідна розмова зі священником.З власного лосвіду скажу, щира сповідь полегшує весь цей стан.Дуже вам раджу щоб не було не залишатись один на один з думками що поглинають , поговоріть зі священником.