15 июня 2017

Не було очної ставки .Брат не приїхав.Може комусь цікаво ,хто читав вчора мою

тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1852778.І навіть не дзвонив .От думаю ,в чому проблема виникла у нього ?Може налякався ?Я не спала всю ніч .Думала ,про те як батьки несправедливо захищають своїх невихованих і хамовитих дітей.
показать весь текст
Мядуза аля моргонер 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Невістка розумніша .Але з ним стала істеричкою.Він її заганяє в кут просто .І говорить кричить доказує.І вона має слухати і піддакувати .Якщо ні то розборки ,і всіх робить дурними .
Печалька, мого чоловіка брат такий. Він самий розумний, знає більше всіх, все вміє. Його жінка або мовчить, або піддакує, як дитині капризній. І як вона його стільки витримує? Але нам пощастило більше ніж вам, братик живе в іньшій області, бачимся ну дуже рідко, але й того достатньо :)
автор Вредняжка 15 июня 2017
За столом післявчора говорили .Він каже *Я люблю щоб було так як я кажу*.А мій чоловік йому *А ти Не думаєш наприклад що в кожного з тут присутніх своя думка є,і мені плювати що ти хочеш щоб було по твоєму .Ти в моєму домі ,а ведеш себе як хам і ні з ким не рахуєшся.*.Рота зразу закрив.Бачу потрібно було давно так з ним .Вже терпіння не маємо до таких родичів.
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляМядуза аля моргонер
Печалька, мого чоловіка брат такий. Він самий розумний, знає більше всіх, все вміє. Його жінка або мовчить, або піддакує, як дитині капризній. І як вона його стільки витримує? Але нам пощастило більше ніж вам, братик живе в іньшій області, бачимся ну дуже рідко, але й того достатньо :)
Ми вже і так звели зустрічі до мінімуму .Пару разів в рік .І то вони до себе не запрошують .А тільки дзвонять і *А ми до вас приїдемо*.Або по телефону таке меле і скандалить .БЕЗПРИЧИННО !Чіпається до всього і до всіх.
Мядуза аля моргонер 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Ми вже і так звели зустрічі до мінімуму .Пару разів в рік .І то вони до себе не запрошують .А тільки дзвонять і *А ми до вас приїдемо*.Або по телефону таке меле і скандалить .БЕЗПРИЧИННО !Чіпається до всього і до всіх.
’А нас немає відома’, чи ’Ми зараз ідемо в гості’ і краще дійсно кудись змотатись пройтись ніж вислуховувати брєдні.
А чоловік молодец! Це не до жінки стрибати з претензіями. Мужчина може і вмазати. Тільки так і потрібно. Потім брату й самому нецікаво буде, що його завжди на місце ставлять, менше буде гостювати.
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляМядуза аля моргонер
’А нас немає відома’, чи ’Ми зараз ідемо в гості’ і краще дійсно кудись змотатись пройтись ніж вислуховувати брєдні.
А чоловік молодец! Це не до жінки стрибати з претензіями. Мужчина може і вмазати. Тільки так і потрібно. Потім брату й самому нецікаво буде, що його завжди на місце ставлять, менше буде гостювати.
Чоловік мій один раз чуть в в мрду не дав йому .За те що прийшов в гості сидимо за столом на кухні ,а він відкриває холодильник і каже що у вас там ще є смачненьке.
Мядуза аля моргонер 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Чоловік мій один раз чуть в в мрду не дав йому .За те що прийшов в гості сидимо за столом на кухні ,а він відкриває холодильник і каже що у вас там ще є смачненьке.
Я би свому брату за це нічого не зказала, а навпаки, показала, де смачненьке, але у мене брат золотий, а якщо б доколупувався до всього, ще й заліз холодильник проінспектувати, то я б особисто підсрачника йому дала, не посоромилась.
Тримайтесь! Добре, що чоловік вас підтримує і розуміє.
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я би свому брату за це нічого не зказала, а навпаки, показала, де смачненьке, але у мене брат золотий, а якщо б доколупувався до всього, ще й заліз холодильник проінспектувати, то я б особисто підсрачника йому дала, не посоромилась.
Тримайтесь! Добре, що чоловік вас підтримує і розуміє.
Та я розумію.Але я живу в домі свекрів .Я б згоріла з встиду якби це побачила свекруха .
Мядуза аля моргонер 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Та я розумію.Але я живу в домі свекрів .Я б згоріла з встиду якби це побачила свекруха .
Ого, так це ще й в будинку свекрыв выдбуваэться. Ваще башню знесло. А як вони на це реагують?
автор Вредняжка 15 июня 2017
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ого, так це ще й в будинку свекрыв выдбуваэться. Ваще башню знесло. А як вони на це реагують?
Чесно .Вони мене люблять .Відносяться добре .Як до рідної дитини .Але!!!Думаю ,якщо це неприпиниться то вискажуть своє фе .А мені соромно .Очей не можу підвести .
Мядуза аля моргонер 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Чесно .Вони мене люблять .Відносяться добре .Як до рідної дитини .Але!!!Думаю ,якщо це неприпиниться то вискажуть своє фе .А мені соромно .Очей не можу підвести .
Ну то поговоріть з ними, скажіть, що він брат і все таке, ви не можете його виставити, а вони господарі і можуть вказати йому на двері катигорично, в тому числі і ваш чоловік. А на братові і мамині претензії сказати ’а що я, я ж тут не господиня’
Тётя Хрюша 15 июня 2017
Ответ дляВредняжка
Багато думала .Прийшла до висновку ,що краще взагалі без родини.Краще з чужими людьми мати справу .Як з такими покидьками .
Я лет 20 назад пршла к такому выводу.От родни один негатив и пролемы.100 раз сделаешь добро-не запомнят,раз откажешь-запомнят и съедят.
галлея 15 июня 2017
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не приїхав і добре. Може мала пробовкалась, що таки вкоїла збитків, тому які тут можуть бути очні ставки. Будьте жорсткою, менше зустрічайтесь з таким родичем. Розумію, ви людина м´яка, вам важко, але достатньо кількох раз поставити людей на місце, відмовити в гостині, щоб до них дійшло. Якщо не брат, то дружина його додумається, що вони небажані гості, може вона не така неадеквашка?
все верно говорите на своей территории автор хозяйка дома и пусть придерживаются ее правил и общепринятых... со своим уставом пусть дома командуют ... не принимают нормы и правила дома - пусть не ходят ...
Стетоскопуло 07 июля 2017
Автор, ну что впш брат, попросил прощегия хоть?