07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
4 13
Ленивица-красавица 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
Це вже говорить про проблему хікаючих, явно самооцінка під плінтусом. А у жіночки якраз все супер.
Силиконочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
Ну Вы столько времени транслируете свою предубежденность и что? Что в мире изменилось или изменится, если все будут в курсе, кто и что транслирует?
Фіфачка 07 июля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
мой вес 56 кг при росте 165 и я считаю себя жирненькой)
Справа ж не тільки хто скільки важить. Хтось спортом займається і фігура вау, бо м’язи є.
А хтось і в 50 кг з животиком та целюлітом.
Ясамаякрасивая) 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Ну я тоже считала свои ноги полноватыми даже тогда, когда весила 55 кг при росте 168. Но у меня ноги действительно полноваты по отношению к телу
У меня ноги как раз стройные, но начал появляться животик((( вот эти лишние пару кг все в животе и боках(
Люблю джаз 07 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
якщо казати про естетику, то погана фігура погано виглядає у будь чому. то щож тепер, жінкам з поганами фігурами взагалі не виходити з дому?
Любую фигуру можно визуально улучшить с помощью одежды. Данная модель шорт точно не украсит крупную девушку с дряхлыми целлюлитеыми ногами. Если она хочет, пусть носит, но красиво это выглядеть не будет.
Топтунша 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
мне 54 я катаюсь в шортах на велосипеде и гуляю с внуком, потому что мне так удобно, у меня нормальные ноги и мне насрать на мнение окружающих.
Vitamina1407 07 июля 2023
Я коли такі шорти бачу на жінках 30+ мені плакати хочеться. Ще якщо вона дрябла то взагалі аут. Зразу асоціація з гопницею якоюсь з пляшкою пива і цигаркою. Але такий стиль взагалі не мій, виросла з нього дуже давно.
2 6
Силиконочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та сама кошка
И?
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Любую фигуру можно визуально улучшить с помощью одежды. Данная модель шорт точно не украсит крупную девушку с дряхлыми целлюлитеыми ногами. Если она хочет, пусть носит, но красиво это выглядеть не будет.
та їй чхати на те шо ви думаєте
Не гавкаю- но охраняю 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
Кому транслировать? Толпе на улице, которая мне на фиг не нужна?
Я одеваю то, что мне удобно
Топтунша 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
І так би ходив ваш чоловік?)
вы думаете так не ходят только потому что стесняются?
Вилами по Воде 07 июля 2023
Наверное зависит от комплекса
Реально есть оденут ,целлюлит так и торчит с ног.
Ну это дело каждого
Бабулька 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
Нет конечно.
С какого перепугу женщины одеваются чтоб ’транслювати свою сексуальність’?
Кто вам сказал такую чушь?

Я одеваюсь чтоб было комфортно и удобно.
Летом шорты - это чтоб не жарко мне было и ноги загорали.
Уж точно не для сексуальности.
2 6
Я погнала 07 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Я ношу, мені 42. І довго ще планую носити
З такими ногами гріх шорти не одягти
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
И что у вас в голове?...
Адекватність
11 1 1
Не гавкаю- но охраняю 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та сама кошка
А вот так у нас не ходят. Где-то в США, возможно, и да
Тихомандражная 07 июля 2023
Боже какой бред.
Вы серьезно считаете, что если 5 кг или 5 лет лишних, то по вашему нужно облачиться в простыню?
Люди могут одеваться как им хочется.
Тем более в такую жару.
Только на постсоветском пространстве вижу такое отношение.
Весь цивилизованный мир, в любом весе ходит в шортах летом. И это норма.
Спасибо, что не предложили в лагеря нас, больше стандартного веса ссылать. ))))
Бабулька 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та сама кошка
И что в этом плохого? Оделась женщина как хотела.
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Це вже говорить про проблему хікаючих, явно самооцінка під плінтусом. А у жіночки якраз все супер.
Ну, все це нам присутнє, всі ми з подружками любимо потикати в когось пальчиком і похіхікати з якихось дивакуватих людей.
14 1
ФрекенБок 07 июля 2023
Ответ дляБабулька
Нет конечно.
С какого перепугу женщины одеваются чтоб ’транслювати свою сексуальність’?
Кто вам сказал такую чушь?

Я одеваюсь чтоб было комфортно и удобно.
Летом шорты - это чтоб не жарко мне было и ноги загорали.
Уж точно не для сексуальности.
Автору, наверное, мама в детстве вбила в голову, что короткую юбку нельзя носить потому, что так делают только проститутки. Или что-нибудь в этом роде.
Зам. зав. Анонима 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нічого, просто будуть хіхікати собі в кулачок тихенько, а жінка буде думати, що всі від неї в захваті.
Чого це вона так буде думати? Я ось наприклад думаю, що всім пофіг на мої шорти, як і мені на чиїсь. Але точно не пофіг на тих, хто хіхікає - якби хтось в оточенні дозволив собі сміятись з чужого одягу - це був би повний бан. Бо то явно людина не в адекваті.
Калинові вуста 07 июля 2023
в 70 гарна хвигура, а кожа?
правда,городским сумасшедшим никто не удивляется))
Люблю джаз 07 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
та їй чхати на те шо ви думаєте
Куда то вас не в ту степь занесло. Пусть хоть без трусов выходит на улицу. Я же написала: всем пофиг.
ФрекенБок 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Адекватність
Срань.
Котомафия 07 июля 2023
Мне 44. Вес 65. Ношу и буду носить. И пофигу на ваше мнение.
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну, все це нам присутнє, всі ми з подружками любимо потикати в когось пальчиком і похіхікати з якихось дивакуватих людей.
ну й дурепи
2 9
Бабулька 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
По моему у вас огромные комплексы и неуверенность в себе.
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляТоптунша
мне 54 я катаюсь в шортах на велосипеде и гуляю с внуком, потому что мне так удобно, у меня нормальные ноги и мне насрать на мнение окружающих.
Ну в цьому контексті шорти доречні, я вважаю
Силиконочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Адекватність
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляVitamina1407
Я коли такі шорти бачу на жінках 30+ мені плакати хочеться. Ще якщо вона дрябла то взагалі аут. Зразу асоціація з гопницею якоюсь з пляшкою пива і цигаркою. Але такий стиль взагалі не мій, виросла з нього дуже давно.
Згодна, те ще видовище