07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
4 13
Топтунша 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не обманюйте самі себе, жінки люлять увагу, особливо чоловічу. І такий одяг одягають не тільки ’для сєбя любімой’
а, так вы конкуренции боитесь?)
Котомафия 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
Это мысли закомплексованных людей.
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляТоптунша
а, так вы конкуренции боитесь?)
Дуже-дуже
Мушля з Криму 07 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
а в 51 на пляж вже не можна?
Божечки, менi через мicяць стiльки . пора зав´язувати з пляжами та купальниками й шортами. Прийдеться готувати паранджу
Бабулька 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну, все це нам присутнє, всі ми з подружками любимо потикати в когось пальчиком і похіхікати з якихось дивакуватих людей.
Не все. Говорите за себя.
Вы любите с подругами пальцами тыкать - это говорит исключительно об отсутствии вашего воспитания и огромных комплексах и зависимости от чужого мнения.
НуКаНаКа 07 июля 2023
Ответ дляВ курсі діла
Хто?
Походу автор. Виходячи з теми і її постів, то як раз вона в кулачки і хіхікає. Інша справа, що то її особисті проблеми
графиняВишенка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не обманюйте самі себе, жінки люлять увагу, особливо чоловічу. І такий одяг одягають не тільки ’для сєбя любімой’
Каждый судит по себе
Платья Всем 07 июля 2023
ну смотря куда в такой одежде. К соседям или родителям можно. На работу же она так не ходит))
Не гавкаю- но охраняю 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Але ж не проти хотіти бути такою? Хоча б для місцевих Васьків
Да заааачем? Объясните мне, я не понимаю. Вот у меня все хорошо, давно есть семья и дети, любимый муж. Нах мне заинтересованные взгляды Васи из соседнего дома? Тем более зачем мне для него выряжаться?
Пишу з калідору 07 июля 2023
Без разницы! Я летом в жару всегда в легких шортах при своих 85 кг. Кому не нравится, пусть не смотрят.
Я с возрастом не могу в жару ходить в брюках, хоть и тонких, не могу ходить в облегающих вещах вобще. Они меня раздражают, потому все в стиле аля балахон.
ФрекенБок 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не обманюйте самі себе, жінки люлять увагу, особливо чоловічу. І такий одяг одягають не тільки ’для сєбя любімой’
Ну что с вами не так?....
3 2
Ленивица-красавица 07 июля 2023
Мені 35 і короткі шорти - це моя найулюбленіша частина в гардеробі. Мені так фіолетово, що скажуть або подумають інші. Головне, що мені комфортно.
1 2 14
Котомафия 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Та сама кошка
И что? Вы думаете она чувствует себя некомфортно?
Луковая 07 июля 2023
ні в якому, як дешева шмара з підворотні
1 6 2
Galina_vinsport 07 июля 2023
Поки їй самій не набридне
графиняВишенка 07 июля 2023
Ответ дляСемицветка
И у меня полноваты всю жизнь, ещё и с целлюлитом. А недавно в одной теме узнала, что такие колени как у меня считаются некрасивыми накупила шорт и хожу))
Да, я тоже в 46 открыла у себя некрасивые колени ))) но после перла, что яркое платье значит женщина в поиске меня уже ничем не удивить
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Да заааачем? Объясните мне, я не понимаю. Вот у меня все хорошо, давно есть семья и дети, любимый муж. Нах мне заинтересованные взгляды Васи из соседнего дома? Тем более зачем мне для него выряжаться?
Ну наприклад, для кого одружені жінки публікуть в соц мережах відверті фото? Якщо достатьно, щоб їх красиву бачив тільки чоловік? Але ж визнайте, що жінкам подобається увага чоловіча, принаймні, більше, ніж нейтральність.
1 2
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
Ну что с вами не так?....
А чьто?
Топтунша 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Але ж не проти хотіти бути такою? Хоча б для місцевих Васьків
вы серьезно про Васьков?
Паспортний стіл 07 июля 2023
Шорты, где попа выпадает, не одевала бы ни в каком возрасте, мне как-то брезгливо в них садится где-то
А чуть длиннее, вполне норм в любом возрасте/ Но это я лично о себе, на других все равно
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Божечки, менi через мicяць стiльки . пора зав´язувати з пляжами та купальниками й шортами. Прийдеться готувати паранджу
Ну на пляж, в цьому контексті доречно.
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
В пожилом возрасте?
та в будь якому віці привабливість для васьків то звичайно те, до чого треба прагнути.
Не гавкаю- но охраняю 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну наприклад, для кого одружені жінки публікуть в соц мережах відверті фото? Якщо достатьно, щоб їх красиву бачив тільки чоловік? Але ж визнайте, що жінкам подобається увага чоловіча, принаймні, більше, ніж нейтральність.
Лично мне пофиг. И фотки в соцсетях я не публикую никакие уже лет так 10-12. Наигралась уже давно. Если с кем-то конкретным хочется поделиться, есть мессенджеры.
У Вас какая-то странная зависимость от а шо люди скажуть.
Баба Йога 07 июля 2023
Как сама решу) Мне нравится, удобно-на остальных мне плевать, как и им на меня. А обсуждать могут за всё-я ещё за это не переживала
ФрекенБок 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А чьто?
Так и я спрашиваю - что?
Бабулька 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
в 70 гарна хвигура, а кожа?
правда,городским сумасшедшим никто не удивляется))
А что надо прятаться? Когда вам будет 70 вы будете прятаться? На пляж не ходить, носить только хиджаб и паранджу?
Играю_на_кларнете 07 июля 2023
Не тільки від віку залежить, але й від зовнішності і від -головне!- самовідчуття, сприйняття світу, самооцінки. Бувають такі стильні жінки в свої 60, що дивишся і жити хочеться, вони й тебе заряджають енергією. Але якщо той же одяг вдягне інша жінка її ровесниця — буде, як опудало, недоречно і просто смішно
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Походу автор. Виходячи з теми і її постів, то як раз вона в кулачки і хіхікає. Інша справа, що то її особисті проблеми
Я не хіхікаю, але мій естетичний егрегор від цього лихоманить трохи)
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Божечки, менi через мicяць стiльки . пора зав´язувати з пляжами та купальниками й шортами. Прийдеться готувати паранджу
ну я так розумію, якщо на пляж в шортах до 50, то після 50 на пляж взагалі не можна. бо пляж припускає купальник. а то вже зовсім нікуди не годиться для 50+
Шмоточницаца 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
Що в вас в голові що такі висновки?
Ви чистите зуби? Миєтесь? Так? О, значить ви хочете виглядати молодше!