07 июля 2023

До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?

От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".

А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?

Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 904
421 (46.57%) Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%) Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%) До 30
58 (6.42%) До 35
56 (6.19%) До 25
33 (3.65%) До 40
4 13
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляСиликоночка
И?
і
Сама вумна тутички 07 июля 2023
Я такие ношу. 42 мне через три дня
4 11
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Куда то вас не в ту степь занесло. Пусть хоть без трусов выходит на улицу. Я же написала: всем пофиг.
без трусов то вже адміністративне правопорушення
Топтунша 07 июля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Да мне вообще то плевать как меня воспринимают неполноценные, у которых нет понимания, что смотреть надо исключительно за собой. Буду хоть в 80 носить сарафаны, и пить вино с сигареткой
моей маме 84, она носит сарафаны, и ходит в шортах чуть ниже колена, не курит ,но может с подругой бахнуть пива на лавочке у ворот
Семицветка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
Насмешили)) получается, все немецкие бабушки в шортах транслируют свою сексуальность
8 1
ЖонДуан 07 июля 2023
Автор,смотря на сколько короткие. Не давно видела женщину 55+,в довольно коротких шортах,все ее недостатки они подчеркнули,но ей видимо ок,а мне так тем более
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляТихомандражная
Боже какой бред.
Вы серьезно считаете, что если 5 кг или 5 лет лишних, то по вашему нужно облачиться в простыню?
Люди могут одеваться как им хочется.
Тем более в такую жару.
Только на постсоветском пространстве вижу такое отношение.
Весь цивилизованный мир, в любом весе ходит в шортах летом. И это норма.
Спасибо, что не предложили в лагеря нас, больше стандартного веса ссылать. ))))
Акцент не тіки на вазі, а на доречності одягу. Щоб не бути ’колєнкі піонєрки, ліцо пєнсіонєркі’
1 3
Не гавкаю- но охраняю 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну, все це нам присутнє, всі ми з подружками любимо потикати в когось пальчиком і похіхікати з якихось дивакуватих людей.
Че Вы там про адекватность писали?)
2 6
Силиконочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну, все це нам присутнє, всі ми з подружками любимо потикати в когось пальчиком і похіхікати з якихось дивакуватих людей.
Со временем на ваших попах вырастет лавочка у подъезда, вангую
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Акцент не тіки на вазі, а на доречності одягу. Щоб не бути ’колєнкі піонєрки, ліцо пєнсіонєркі’
а чому не бути?
Котомафия 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
Что плохого в желании выглядеть моложе?
В +40 прикажете в джинсы паковаться? Или что?
Силиконочка 07 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
Автору, наверное, мама в детстве вбила в голову, что короткую юбку нельзя носить потому, что так делают только проститутки. Или что-нибудь в этом роде.
’А шо люды скажуть?’
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
Автору, наверное, мама в детстве вбила в голову, что короткую юбку нельзя носить потому, что так делают только проститутки. Или что-нибудь в этом роде.
До 25+ носила відповідний на мій вік одяг, а потім стала адекватно і стильно одягатися на свій вік (дозволяю пожартувати про монахиню)
3 4
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Я такие ношу. 42 мне через три дня
Ну ці добре виглядають, нема такої відвертої провокативності з акцентом на візуальне ’омоложеніє’
7 1
Семицветка 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Ну я тоже считала свои ноги полноватыми даже тогда, когда весила 55 кг при росте 168. Но у меня ноги действительно полноваты по отношению к телу
И у меня полноваты всю жизнь, ещё и с целлюлитом. А недавно в одной теме узнала, что такие колени как у меня считаются некрасивыми накупила шорт и хожу))
6 2
Топтунша 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну, все це нам присутнє, всі ми з подружками любимо потикати в когось пальчиком і похіхікати з якихось дивакуватих людей.
если люди не замечают,то делайте что хотите, никто ж не должен ходить и оглядываться
Силиконочка 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
і
Вы хотели дописать там свою основную часть аргумента. Не держите в себе, дописывайте. Вам здесь уже нечего терять
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Насмешили)) получается, все немецкие бабушки в шортах транслируют свою сексуальность
Не обманюйте самі себе, жінки люлять увагу, особливо чоловічу. І такий одяг одягають не тільки ’для сєбя любімой’
9 3
Тихомандражная 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Акцент не тіки на вазі, а на доречності одягу. Щоб не бути ’колєнкі піонєрки, ліцо пєнсіонєркі’
Ок, коленки пенсионерки.
И что?
В ковер завернуться, чтобы вам было спокойнее?
Занимайтесь своей жизнью. Поедьте на отдых в Европу и увидите, что люди счастливы оттого что лишены шор на глазах, типа кто как одет.
taka 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну буває так, що фігура дійсно гарна, але ж лицем вік не приховати, навіть якщо зморшок нема, то всеодно очі видають вік, і виглядає так, ніби жінка намагається виглядати молодше
І? Хай шо хоче те й робить. Вона ж не на вас шорти натягу, а на себе.
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
До 25+ носила відповідний на мій вік одяг, а потім стала адекватно і стильно одягатися на свій вік (дозволяю пожартувати про монахиню)
не смішно
Ручки-Крючки 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну ці добре виглядають, нема такої відвертої провокативності з акцентом на візуальне ’омоложеніє’
кого вони виглядають?
ФрекенБок 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
До 25+ носила відповідний на мій вік одяг, а потім стала адекватно і стильно одягатися на свій вік (дозволяю пожартувати про монахиню)
И на здоровье!
Главное, чтоб вас не воспринимали фриком, или женщиной в поиске, транслирующей сексуальность. Бо шо люди скажуть.
1 7
Не гавкаю- но охраняю 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не обманюйте самі себе, жінки люлять увагу, особливо чоловічу. І такий одяг одягають не тільки ’для сєбя любімой’
Еще бывает, что у женщины есть свой мужчина и ей как-то пофиг на мнение и тем более оценку незнакомых ей людей
Jhenya_Sh 07 июля 2023
Ответ дляVitamina1407
Я коли такі шорти бачу на жінках 30+ мені плакати хочеться. Ще якщо вона дрябла то взагалі аут. Зразу асоціація з гопницею якоюсь з пляшкою пива і цигаркою. Але такий стиль взагалі не мій, виросла з нього дуже давно.
Вот ноги 37, 38 лет. Сейчас мне 39 и эти шорты ношу везде, в т.ч. в городе. Я еще только не прикрывалась в летнюю жару ))
2 4
Вкуси мене 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Як не крути, але жінкі не для себе такі речі одягають, а щоб транслювати свою сексуальність, але частіше - транслює свою невпевненість і невмінні прийняти свій вік.
А если женщина не считает себя сексуальной?
Марфа Українівна 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну, все це нам присутнє, всі ми з подружками любимо потикати в когось пальчиком і похіхікати з якихось дивакуватих людей.
Не судіть всіх по собі
Топтунша 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Акцент не тіки на вазі, а на доречності одягу. Щоб не бути ’колєнкі піонєрки, ліцо пєнсіонєркі’
тетка с угрюмым выражением лица, с незакрашенной сединой и волосатыми подмышками в сто раз хуже, чем приятная тетя бальзаковского возраста с голыми коленками
автор Україна понад усе! 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
А если женщина не считает себя сексуальной?
Але ж не проти хотіти бути такою? Хоча б для місцевих Васьків
Вкуси мене 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Але ж не проти хотіти бути такою? Хоча б для місцевих Васьків
В пожилом возрасте?